Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC Střížák

# Jméno Tým Kategorie
#81 Angelidis Filip Ústí nad Labem Naděje II
#15 Barcalová Valerie CK Šluknovsko - Bicykl Kříž Team Žáci I
#18 Bárta Martin Bicykl Team Ústí nad Labem Veteráni II
#24 Bárta Martin Bikeclinic junior team Žáci I
#66 Barták Tomáš Bicykl Team Ústí nad Labem Muži
#16 Bolzanová Nikola CK Šluknovsko - Bicykl Kříž Team Kadeti
#105 Breolová Jarka Ústí nad Labem Ženy
#70 Břenek Jan Děčín Žáci I
#52 Břízová Anna Ústí nad Labem Naděje III
#67 Cebulová Klára Magic bike team Naděje III
#57 Černohorský Lukáš Top Ten Teplice Žáci I
#60 Doubrava Jakub Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#61 Doubravová Tereza Ústí nad Labem Naděje I
#34 Dvořáček Tobias KOVO Praha Naděje III
#63 Džurban Milan Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#46 Gruntová Alena Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#51 Hejný Aleš Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#103 Henzl Pavel CYKLO CITY Lovosice Veteráni II
#36 Hlaváček František Ústí nad Labem Naděje II
#106 Hlavatý Jan Bicykl Team Ústí nad Labem Junioři
#8 Hovorka Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#65 Hriž Lukáš Top Ten Teplice Naděje III
#31 Hriž Petr Top Ten Teplice Žáci II
#90 Hrubý Matouš Ústí nad Labem Junioři
#44 Chýle Štěpán Ústí nad Labem Naděje I
#46 Chýlová Johana Ústí nad Labem Naděje III
#32 Jan Novota CK Šluknovsko - Bicykl Team Veteráni I
#35 Kaliba Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#31 Kašpar Jan CK Slavoj Terezín - cyklocity Kadeti
#109 Kittl Daniel Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Junioři
#84 Kittl Daniel Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci II
#73 Klaus Matěj Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Kadeti
#56 Koňák Michal Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#26 Kovaříková Iva Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje III
#94 Kovářová Jana Herby servis Ženy
#87 Kresta Jan USK Slavie oddíl kopané Veteráni I
#100 Kříž Michal Ústí nad Labem Veteráni II
#6 Křížová Ema Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#20 Křížová Natálie Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#14 Kuba Jakub Dukla Praha Žáci I
#49 Kubínek Lukáš Top Ten Teplice Naděje III
#48 Kubínek Michal Top Ten Teplice Naděje III
#95 Kufel Milan Cyklomax Veteráni III
#5 Lhotáková Anežka Active Tour cycling team Ženy
#27 Los Antonín Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#28 Losová Maya Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#92 Loubková Ivana Rohozec Amulet Cvikov Ženy
#111 Mařík Jan Ústecké Centrum Cyklistiky Veteráni I
#75 Nejedlý Ondřej Top Ten Teplice Naděje II
#78 Nejedlý Roman Top Ten Teplice Veteráni II
#114 Novotný Aleš Olomoucký cykoklub Veteráni I
#71 Ondruš Martin Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#107 Pacina Jan KL - vitalyte Děčín Muži
#30 Papík Václav CK Slavoj Terezín - cyklocity Žáci II
#30 Papík Václav CK Slavoj Terezín - cyklocity Junioři
#17 Petrásková Patricie CK Šluknovsko - Bicykl Kříž Team Kadeti
#77 PŘENOSIL MAREK TJ Stadion Louny Naděje III
#86 Přenosilová Nikola Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Kadeti
#89 Pulchart František Top Ten Teplice Veteráni III
#98 Rajdl Boris Stará Myslivecká Veteráni III
#1 Ranš Jakub Ústí nad Labem Naděje III
#88 Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Muži
#19 Rygl Vojta Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#83 Sárközi Petr Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#47 Sebránek Prokop Top Ten Teplice Naděje II
#74 Sedlák Filip Roudnice nad Labem Naděje I
#72 Schabl David Říčany Žáci I
#96 Schwartz Herbert Herby servis Veteráni I
#33 Slaninová Petra Ústí nad Labem Naděje III
#21 Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#25 Souček Jakub Ústecké centrum cyklistiky Žáci I
#23 Součková Amelie Bikecylinic junior team Praha Naděje I
#10 Stárak David CK Šluknovsko - Bicykl Kříž Team Junioři
#11 Stránská Sofie CK Šluknovsko - Bicykl Kříž Team Naděje II
#12 Stránský Daniel CK Šluknovsko - Bicykl Kříž Team Naděje I
#13 Stránský Jiří Active Tour cycling team Veteráni I
#76 Suchý Matyáš Žandov Žáci I
#4 Šedivý Antonín Elimon Bicykl Team UL Naděje I
#108 Šorf Pavel Haven extreme Junioři
#91 Třešňák Jaroslav Bikesport Ústí nad Labem Veteráni I
#37 Třešňáková Rozárka Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#38 Třešňáková Sofie Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#119 Vácha Jan Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Veteráni I
#115 Veverka Vlastimil Koloshop.cz Veteráni I
#101 Vlček Pavel CK 1967 Česká Kamenice Veteráni II
#41 Vobrová Linda OK Bor Naděje I
#40 Vobrová Lola OK Bor Bobíci
#7 Vondráček Marek Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#39 Vráblík Jan Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#79 Zeman Jakub ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje II
#82 Zemanová Rozálie Libouchec Bobíci
#99 Zezulová Kateřina CK Šluknovsko - Bicykl Kříž Team Ženy
#42 Žáček Vít Vaks Tým Děčín Naděje II
#85 Žák Jakub ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III