Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC Letňák - UL

# Jméno Tým Kategorie
#33 Antolík Matyáš Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#31 Antolíková Darina Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#32 Antolíková Helena Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#20 Bárta Martin Bikeclinic junior team Žáci I
#2 Bárta Martin Bicykl Team Ústí nad Labem Veteráni II
#68 Bruk Mojmír Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#49 Bryndová Lucie Ústí nad Labem Naděje I
#42 Džurban Milan Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#30 Hovorka Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#60 Hrdlička Daniel Top Ten Teplice Naděje II
#65 Hriž Lukáš Top Ten Teplice Naděje III
#66 Hriž Petr Top Ten Teplice Žáci II
#23 Chýle Štěpán Ústí nad Labem Naděje I
#40 Chýlová Johana Ústí nad Labem Naděje III
#43 Chýlová Klára Ústí nad Labem Odrážedla
#41 Chýlová Tereza Ústí nad Labem Odrážedla
#2 Kaliba Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#8 Kaltman Jakub Ústí nad Labem Odrážedla
#7 Kaltman Petr Ústí nad Labem Naděje I
#46 Klein Jakub CUK Česká Kamenice Žáci II
#16 Koňák Michal Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#26 Kovaříková Iva Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje III
#26 Kovaříková Iva Ústecké Centrum Cyklistiky Žáci I
#6 Kresta Jan USK Slavie oddíl kopané Veteráni I
#8 Kříž Vladimír Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Veteráni I
#1 Křížová Ema Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#62 Kubínek Lukáš Top Ten Teplice Naděje III
#61 Kubínek Michal Top Ten Teplice Naděje III
#59 Kuklíková Natálie Ideal Trans Team Naděje II
#5 Lank Karel SK Telnice Junioři
#11 Losová Maya Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#10 Mařík Jan Ústecké Centrum Cyklistiky Veteráni I
#22 Miláček Ondřej Ústí nad Labem Odrážedla
#14 Munčinský Denis Chlumec Odrážedla
#15 Munčinský Denis Chlumec Bobíci
#38 Nejedlý Ondřej Top Ten Teplice Naděje II
#24 Novotná Adéla Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#13 Novotný Jan Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#4 Nový Pavel Rock Machine Muži
#23 Obdržálková Adéla ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Odrážedla
#50 Ondruš Martin Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#53 Pecháčková Denisa cyklo-trial střední čechy Naděje II
#63 PŘENOSIL MAREK TJ Stadion Louny Naděje III
#56 Ranš Jakub Ústí nad Labem Naděje III
#51 Rygl Vojta Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#55 Sárközi Petr Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#34 Sebránek Prokop Top Ten Teplice Naděje II
#21 Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#52 Souček Jakub Ústecké centrum cyklistiky Naděje I
#48 Stehlíková Tereza Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje II
#28 Šafařovská Aneta Top Ten Teplice Naděje II
#10 Šafařovský Jan Chuderov Naděje II
#1 Šafařovský Jiří Chuderov Veteráni II
#7 Šafařovský Martin Cyklomax Veteráni II
#47 Šafránek Filip CVK Česká Kamenice Kadeti
#44 Špičková Adéla Bike 3000 Junior Team Žáci II
#57 Tonar Jan Ústí nad Labem Naděje II
#58 Tonarová Zuzana Ústí nad Labem Naděje III
#9 Vácha Jan Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Veteráni I
#35 Vráblík Jan Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#17 Zeman Jakub ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje II
#18 Zemanová Rozálie Libouchec Bobíci
#19 Žáček Vít Vaks Tým Děčín Naděje II
#67 Žák Jakub ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III