Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

Cyklozávod Milada (Maraton)

# Jméno Tým Kategorie
#4 Achs Albert Ústí nad Labem Odrážedla
#322 Antolík Marek Bicykl Team Ústí nad Labem Veteráni I
#36 Antolík Matyáš Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#21 Antolíková Darina Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#20 Antolíková Helena Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#19 Bár Aleš UnL Žáci I
#21 Bárta Adam Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#346 Barták Tomáš Bicykl Team Ústí nad Labem Muži
#8 Bartoš Antonín Bobíci
#15 Bartoš Vojtěch Lamači skal Naděje II
#204 Bártová Gabriela Ústí nad Labem Ženy
#357 Bedík Ondřej Elimon Veteráni I
#218 Bejček Ladislav Ústí nad Labem Veteráni III
#17 Bejček Simon Naděje I
#350 Beránek Michal Je-Be-Ti Aussig Veteráni II
#55 Beránková Natálie Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#316 Biedermann Patrik Veteráni II
#4 Blažek Radek Roudníky Žáci I
#13 Brabec Jakub Odrážedla
#5 Bryndová Lucie Ústí nad Labem Naděje I
#334 Bureš Lukáš Svijany Veteráni I
#52 Cebulová Klára Magic bike team Žáci I
#47 Cebulová Klára Magic bike team Naděje III
#54 Cihlářová Zuzana Roudníky Naděje III
#340 Crejn Jan HZS UL-DC Veteráni II
#343 Čapek Zdeněk Cyklo City - LOVOSICE Muži
#22 Černý Jan Naděje II
#13 Černý Vojtěch Naděje I
#56 Dědičová Amálie Žáci I
#57 Dědičová Valentýna Naděje III
#11 Dědková Tereza Odrážedla
#6 Doušová Simona Chabařovice Naděje I
#3 Dvořáček Tobias KOVO Praha Naděje III
#4 Finková Anežka SK Cyklotour Naděje I
#224 FOUSEK BOHUMIL Veteráni III
#6 Galášová Adéla Sezemice Naděje III
#208 Homolka Pavel TO EUROPE Veteráni III
#20 Hora Lukáš Teplice Žáci I
#211 Horáček Jiří Bicykl Team Ústí nad Labem Veteráni III
#49 Hoskovská Lenka Lentilky junior Naděje III
#314 Hoskovský Petr Lentilky Veteráni II
#2 Hovorka Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#2 Chýle Štěpán Ústí nad Labem Naděje I
#4 Chýlová Johana Ústí nad Labem Naděje III
#2 Chýlová Klára Ústí nad Labem Odrážedla
#1 Chýlová Tereza Ústí nad Labem Odrážedla
#223 Jáčová Pavla Louny-Výškov Ženy
#59 JIndra Jakub Teplice Žáci I
#51 Jindřich Pavel BMX Bílina Žáci II
#342 Jíra Petr Radejčín Veteráni I
#339 Jisl Jarda Craft Team Jablonec Veteráni II
#3 Jurka František ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Odrážedla
#55 Kalendová Alice Chabařovice Žáci I
#23 Kaliba Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#5 Kaltman Jakub Ústí nad Labem Odrážedla
#212 Kaprasová Petra UnL Ženy
#50 Kašpárek Jakub Chabařovice Naděje III
#51 Kašpárková Kateřina Chavařovice Naděje III
#209 Kaštánek Miroslav Krásná Lípa Veteráni III
#103 Kaštánek Petr Krásná Lípa Kadeti
#53 Kaštánková Ema Krásná Lípa Žáci II
#105 Klaus Matěj Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Kadeti
#336 Knický Milan MK - Cyklo Děčín Veteráni I
#220 Kopecká Ivana MK-Cyklo Děčín Ženy
#13 Kovaříková Iva UCC Naděje III
#13 Krejčí Adéla UnL Žáci I
#6 Krejčí Jakub Odrážedla
#347 Krob Lukáš KCR Veteráni I
#1 Křížová Natálie Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#7 Kubátová Karolína Odrážedla
#333 Kubík Tomáš Veteráni II
#239 Kučerová Ester Koloshop Team Ženy
#219 Kučerová Tamara Koloshop Team Ženy
#238 Kufel Milan Cyklomax Veteráni III
#7 Kuchler Tomáš UnL Žáci I
#37 Kuklíková Natálie Ideal Trans Team Naděje II
#352 Kulič Václav Trmice Veteráni I
#3 Kuřák Michal Bicykl Kříž Team Ústí nad Labe Žáci I
#17 Kusebauchová Nikola Žáci I
#29 Kusebauchová Zuzana Naděje III
#345 Kwiner Petr UnL Veteráni I
#214 Kysela František SK PRO SPORT TEPLICE Junioři
#324 Laube David UHK51 Veteráni I
#54 Laubová Ema UHK51 Žáci I
#1 Lédlová Bára Praha Naděje I
#320 Leitermann David Lute Veteráni II
#234 Ludvík Matyáš SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Junioři
#356 Ludvík Vojtěch SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Muži
#19 Malina Matyáš Top Ten Teplice Naděje II
#200 Marešová Martina Bicykl Kříž Team Ženy
#344 Mařík Jan UCC Veteráni I
#225 Mařík Pavel Veteráni III
#226 Maříková Barbora Ústecké Centrum Cyklistiky Ženy
#26 Medonos Ondřej Ústí nad Labem Naděje III
#308 Mencl Ondřej SD Trans Veteráni I
#24 Merle Robert Bobíci
#14 Michálek Dan Ústí nad Labem Bobíci
#12 Michálek David UnL Žáci I
#50 Mirvald Pavel Žáci II
#12 Mráček Ondřej Ústí nad Labem Odrážedla
#238 Musil Radek Teplice city Veteráni I
#223 Mysliveček Milan Veteráni III
#24 Netík Tomáš Ústí nad Labem Naděje III
#338 Nosek Daniel MK-Cyklo Děčín Veteráni I
#6 Noštický Vít Chabařovice Žáci I
#203 Nováková Halena Teplice Ženy
#8 Novotná Adéla Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#30 Novotná Lucie Top Ten Team Teplice Naděje III
#26 Novotná Veronika Top Ten Team Teplice Žáci I
#355 Obr Tomáš Bodyid.com Veteráni I
#351 Palaščák Jan Chuderov Veteráni II
#12 Paraska Matyáš Děčín Naděje II
#32 Pidrmanová Nela UL Naděje II
#33 Pidrmanová Viola UL Naděje II
#205 Pilous Jaromír Teplice Veteráni II
#330 Platich Karel Chlumec Veteráni I
#18 Plšek Tomáš Ústí nad Labem Odrážedla
#15 Polák Jan Samuel Roudníky Žáci I
#5 Pondělík Štěpán ÚL Naděje II
#6 PONDĚLÍKOVÁ VERONIKA Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#222 Ponrt Jiří FUN Bike Team Ustí nad Labem Veteráni III
#313 Popelka Jan Veteráni I
#5 Procházková Leona Roudníky Naděje III
#307 Průša Martin Chlumec Veteráni II
#213 Pulchart František Top Ten Teplice Veteráni III
#35 Račák Adam Roudníky Naděje III
#2335 Rajdl Boris Stará Myslivecká Veteráni III
#22 Ranš Jakub UCC Naděje III
#358 Rauer Roman Elimon Muži
#100 Runt Lukáš TJ Stadion Louny Kadeti
#304 Runt Pavel Veteráni II
#10 Runtová Hanka Nevix Team Kadaň Žáci I
#16 Růžička Jakub UnL Žáci I
#9 Rygl Vojta Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#40 Ryll Dominik UL Naděje II
#34 Sárközi Petr Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#44 Sebránek Prokop Top Ten Teplice Naděje II
#15 Selinger Petr Ústí nad Labem Odrážedla
#306 Sentenský Petr Veteráni I
#57 Schenková Andrea Roudníky Žáci I
#360 Schwartz Herbert Herby servis Veteráni I
#28 Slaninová Petra Ústí nad Labem Naděje III
#229 Slavík Jiří Veslařský klub Děčín Veteráni III
#348 Slavík Martin VK Slavia Děčín Muži
#18 Smíšek Martin Verneřice Naděje II
#11 Smrš Zdeněk Chabařovice Bikers Naděje I
#17 Smržová Kateřina Chavařovice Bikes Naděje III
#215 Socha Václav Píšťany Veteráni III
#56 Stehlíková Tereza UnL Naděje III
#219 Studničková Martina Ženy
#313 Svoboda Jan Teplice Muži
#27 Šafařovská Aneta Top Ten Teplice Naděje II
#300 Šafařovský Jiří Chuderov Veteráni II
#318 Šafařovský Martin Cyklomax Veteráni II
#102 Šafránek Filip CVK Česká Kamenice Kadeti
#210 Šafránek Ondřej Česká Kamenice Junioři
#16 Šmídová Agáta Top Ten Team Teplice Naděje II
#10 Šmídová Rozálie Bobíci
#14 Špičková Adéla Bike 3000 Junior Team Žáci II
#60 Šponarová Klára Rosendal Žáci II
#23 Šponarová Magdaléna Rosendal Naděje I
#232 Špouar Petr Rosendal Veteráni II
#18 Šrýtr Štěpán Teplice Naděje I
#201 Števko Miroslav Regal Bike Teplice Veteráni III
#7 Švarcbach Daniel Naděje II
#31 Trnka Ondřej Ústí nad Labem Naděje III
#8 Trojan Matěj Ústí nad Labem Odrážedla
#216 Ulahel Miroslav Koloshop Teplice Veteráni III
#106 Vaněk Dubí Veteráni III
#341 Velclovský Václav Krupka Veteráni II
#11 Volf Martin Velo Akademie Kladno Žáci I
#58 Vondráček Marek Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#58 Vondráček Marek Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#42 Vráblík Jan Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#14 Vránová Aneta Moja Odrážedla
#329 Vysoudil Lukáš Cyklomagor Veteráni I
#19 Wolf Pavel Fun Bike Ústí nad Labem Naděje I
#15 Wolfová Nela Odrážedla
#223 Zahálková Pavla Juniorky
#24 Zeman Jakub Elimon bicykl team Ústí nad Labem Naděje II
#237 Zemler Václav Veteráni III
#38 Žáček Vít Vaks Tým Děčín Naděje II