Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC Střížák (Haven series)

# Jméno Tým Kategorie
#18 Bárta Adam Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#2 Bárta Martin Bicykl Team Ústí nad Labem Veteráni II
#4 Bárta Martin Bikeclinic junior team Žáci I
#24 Barták Tomáš Bicykl Team Ústí nad Labem Muži
#6 Bejček Simon Naděje I
#13 Bělka Lukáš Magic bike team Žáci I
#57 BĚLKA RADEK Magic Veterans Kadeti
#18 Beránek Michal Veteráni II
#33 Brňák Jan GT Kursport team Muži
#9 Bryndová Lucie Ústí nad Labem Naděje I
#53 Cmunt Ondřej Haven Ex - treme Žáci II
#14 Cmunt Petr Haven Ex - treme Muži
#3 Dědek Jakub Ústí nad Labem Naděje II
#2 Dědková Tereza Odrážedla
#12 Differenz Matyáš Naděje III
#10 Differenzová Valerie Naděje II
#36 Dirigl Filip Lasvit Bikers Junioři
#55 Dörner Jarda Haven Ex - treme Kadeti
#11 Dubec Matyáš Haven Ex - treme Naděje III
#17 Džurban Milan Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#13 Erlich Václav Ski Paudera Veteráni II
#52 Horyna Matěj Žáci II
#10 Horyna Roman Mýtina Veteráni III
#1 Hovorka Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#10 Hriž Lukáš Top Ten Teplice Naděje III
#58 Hriž Petr Top Ten Teplice Žáci II
#38 Jurča Karel KL Sport Most Muži
#3 Jurka František ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Odrážedla
#21 Kaliba Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#56 Klaus Matěj Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Kadeti
#5 Kmochová Matylda Ústí nad Labem Odrážedla
#34 Kohoutová Barbora Haven Ex - treme Juniorky
#6 Kovaříková Iva Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje III
#28 Kufel Milan Cyklomax Veteráni III
#10 Los Antonín Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#2 Losová Maya Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#30 Mařík Jan Ústecké Centrum Cyklistiky Veteráni I
#29 Mařík Pavel Veteráni III
#27 Maříková Barbora Ústecké Centrum Cyklistiky Ženy
#59 Menšík Jiří Top Ten teplice Žáci II
#8 Nejedlý Ondřej Top Ten Teplice Naděje II
#16 Nejedlý Roman Top Ten Teplice Veteráni II
#11 Nosek Pavel BMC CZ Racing team Veteráni I
#16 Obdržálek Matěj ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#1 Obdržálková Adéla ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Odrážedla
#9 Ondruš Martin Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#35 Petr Ondřej Haven Ex - treme Muži
#2 Přenosil Adam TJ Stadion Louny Naděje I
#3 PŘENOSIL MAREK TJ Stadion Louny Naděje III
#26 Rajdl Boris Stará Myslivecká Veteráni III
#15 Ranš Jakub Ústí nad Labem Naděje III
#12 Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Muži
#23 Rygl Vojta Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#19 Sárközi Petr Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#25 Sebránek Prokop Top Ten Teplice Naděje II
#3 Slaninová Petra Ústí nad Labem Naděje III
#5 Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#13 Smržová Rozálie Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#24 Souček Jakub Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#7 Stehlíková Tereza UnL Naděje III
#1 Sudek Petr Nová Ves nad Nisou Veteráni II
#37 Sůva Petr KL Sport Most Muži
#2 Šafařovská Aneta Top Ten Teplice Naděje II
#40 Šafařovský Jiří Chuderov Veteráni II
#17 Šafařovský Martin Cyklomax Veteráni II
#54 Šafránek Filip CVK Česká Kamenice Kadeti
#54 Šafránek Filip CVK Česká Kamenice Junioři
#5 Šedivý Antonín Elimon Bicykl Team UL Naděje I
#4 Šinágl Petr Haven Ex - treme Veteráni III
#7 Šípek Miroslav KH - Tour GCT Veteráni III
#114 Škandová Lenka Haven Ex - treme Ženy
#6 Šlambor Martin WPC Sport team Naděje I
#8 Šlamborová Lucie Pakli sport klub Naděje III
#60 Špičková Adéla Bike 3000 Junior Team Žáci II
#7 Vlková Adéla Magic bike team Naděje III
#12 Vobrová Linda OK Bor Naděje I
#11 Vobrová Lola OK Bor Bobíci
#1 Volf Daniel CK Slavoj Terezín Naděje II
#11 Vondráček Marek Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#4 Vráblík Jan Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#22 Zeman Jakub ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje II
#1 Žáček Vít Vaks Tým Děčín Naděje II
#15 Žák Radek Černí koně Veteráni I