Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC Střížák

# Jméno Tým Kategorie
#40 Adámek Lukáš Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#17 Adámková Klára Ústí nad Labem Bobíci
#77 Angelidis Filip Ústí nad Labem Naděje II
#78 Antolík Matyáš Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#39 Antolíková Darina Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#38 Antolíková Helena Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#14 Arnold Adam Haven team Naděje III
#69 Bárta Adam Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#34 Bárta Martin Bikeclinic junior team Žáci I
#3 Bejček Simon Naděje I
#119 Beránek Michal Veteráni II
#28 Bryndová Lucie Ústí nad Labem Naděje I
#68 Cebulová Klára Magic bike team Naděje III
#59 Dvořáček Tobias KOVO Praha Naděje III
#76 Džurban Milan Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#107 Erlich Václav Ski Paudera Veteráni II
#32 Hodná Kateřina Naděje I
#65 Hodná Tereza Naděje II
#38 Hovorka Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#4 Chýlová Tereza Ústí nad Labem Odrážedla
#67 Kaliba Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#100 Klaus Matěj Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Kadeti
#37 Koňák Michal Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#71 Kovaříková Iva Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje III
#39 Kovaříková Pavla Ústí nad Labem Žáci II
#1 Křížová Ema Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#64 Křížová Natálie Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#104 Kufel Milan Cyklomax Veteráni III
#30 Los Antonín Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#63 Losová Maya Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#115 Magda Kovaříková Bicykl Kříž Team Ženy
#113 Mařík Jan Ústecké Centrum Cyklistiky Veteráni I
#110 Mařík Pavel Veteráni III
#112 Maříková Barbora Ústecké Centrum Cyklistiky Ženy
#35 Munčinský Denis Chlumec Bobíci
#36 Munčinský Tadeáš Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#15 Netík Tomáš Ústí nad Labem Naděje III
#108 Nosek Pavel BMC CZ Racing team Veteráni I
#105 Nový Pavel Rock Machine Muži
#31 Obdržálek Matěj ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#6 Obdržálková Adéla ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Odrážedla
#6 Obdržálková Adéla ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Bobíci
#118 PLESCHINGER MARTIN Team CykloTrener Varnsdorf Veteráni II
#75 PŘENOSIL MAREK TJ Stadion Louny Naděje III
#106 Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Muži
#70 Rygl Vojta Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#80 Salaba Rosťa Děčín Naděje II
#60 Sebránek Prokop Top Ten Teplice Naděje II
#62 Slaninová Petra Ústí nad Labem Naděje III
#35 Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#2 Souček Jakub Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#36 Souček Jakub Ústecké centrum cyklistiky Žáci I
#27 Součková Amelie Bikecylinic junior team Praha Naděje I
#4 Stehlíková Tereza Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje II
#10 Studihradová Elena Bicykl Kříž junior Team Odrážedla
#11 Szöllös Samuel Adastra Sokol Veltěž Odrážedla
#37 Szöllös Štefan Naděje I
#102 Šorf Pavel Haven team Muži
#6 Třešňáková Sofie Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#201 Vácha Jan Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Veteráni I
#120 Vobořil Luboš Koloshop Teplice Veteráni I
#16 Vondráček Marek Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#79 Vráblík Jan Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#66 Zeman Jakub ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje II
#33 Zemanová Rozálie Libouchec Bobíci
#74 Žáček Vít Vaks Tým Děčín Naděje II