Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC Střížák

# Jméno Tým Kategorie
#231 Adam Třicátník Ústí nad Labem Odrážedla
#352 Adámek Lukáš Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#237 Bárta Adam Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#238 Bárta Martin Bikeclinic junior team Žáci I
#246 Bryndová Lucie Ústí nad Labem Naděje I
#235 Cebulová Klára Magic bike team Naděje III
#239 Cebulová Klára Magic bike team Žáci I
#217 Dorotka Kafková Malečov Bobíci
#221 Dvořáček Tobias KOVO Praha Naděje III
#370 Džurban Milan Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#331 Erlich Václav Ski Paudera Veteráni II
#214 Hejný Aleš Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#321 Henzl Pavel CYKLO CITY Lovosice Veteráni II
#334 Hlavatý Jan Bicykl Team Ústí nad Labem Muži
#334 Hlavatý Jan Bicykl Team Ústí nad Labem Junioři
#232 Hovorka Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#234 Hovorková Simona Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#355 Hriž Lukáš Top Ten Teplice Naděje III
#354 Hriž Petr Top Ten Teplice Žáci II
#207 Chýle Štěpán Ústí nad Labem Naděje I
#206 Chýlová Johana Ústí nad Labem Naděje III
#220 Chýlová Klára Ústí nad Labem Odrážedla
#219 Chýlová Tereza Ústí nad Labem Odrážedla
#351 Jindřich Pavel BMX Bílina Žáci II
#368 Jirkovský David Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#218 Kafka Vilém Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#247 Kaliba Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#244 Kaltman Jakub Ústí nad Labem Odrážedla
#245 Kaltman Petr Ústí nad Labem Naděje I
#324 Kastl Antonín Verneřice Veteráni I
#347 Kittl Daniel Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci II
#353 Koňák Michal Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#114 Kovaříková Iva Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje III
#342 Kovaříková Pavla Ústí nad Labem Žáci II
#319 Kresta Jan USK Slavie oddíl kopané Veteráni I
#328 Kříž Vladimír Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Veteráni I
#371 Kuba Filip Ústí nad Labem Naděje III
#374 Kubová Beáta Ústí nad Labem Naděje II
#229 Kudrnová Anežka Ústí nad Labem Naděje I
#330 Kufel Milan Cyklomax Veteráni III
#108 Lánová Karolína Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#236 Losová Maya Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#225 Lukáš Černý Ústí nad Labem Odrážedla
#327 Magda Kovaříková Bicykl Kříž Team Ženy
#337 Mařík Pavel Veteráni III
#333 Maříková Barbora Ústecké Centrum Cyklistiky Ženy
#344 Menšík Jiří Top Ten teplice Žáci II
#209 Michael Bár Ústí nad Labem Bobíci
#345 Monti Alberto Top Ten teplice Žáci I
#328 Nosek Pavel BMC CZ Racing team Veteráni I
#361 Novák Radim Ústí nad Labem Naděje I
#366 Novotný Jan Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#335 Nový Pavel Rock Machine Muži
#365 Ondruš Martin Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#363 Procházka Tomáš Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Odrážedla
#364 Procházková Kateřina Ústí nad Labem Naděje II
#250 Prokop Sebránek TOPTEN TEPLICE Naděje II
#203 Přenosil Adam TJ Stadion Louny Naděje I
#204 PŘENOSIL MAREK TJ Stadion Louny Naděje III
#243 Ranš Jakub Ústí nad Labem Naděje III
#332 Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Muži
#212 Rygl Vojta Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#213 Salaba Rosťa Děčín Naděje II
#224 Samec Michal Bike 3000 junior Team Žáci II
#228 Sárközi Petr Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#250 Sebránek Prokop Top Ten Teplice Naděje II
#216 Slabioli Dominik Česká Lípa Naděje I
#240 Slaninová Petra Ústí nad Labem Naděje III
#239 Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#320 Stehlík Rudolf HO Tisá Veteráni I
#208 Stehlíková Tereza Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje II
#208 Stehlíková Tereza UnL Naděje III
#106 Šafařovská Aneta Top Ten Teplice Naděje II
#336 Šafařovský Martin Cyklomax Veteráni II
#340 Šafránek Filip CVK Česká Kamenice Kadeti
#107 Šedivý Antonín Elimon Bicykl Team UL Naděje I
#350 Šestal Jan Teplice Naděje I
#348 Šestal Matěj Teplice Naděje I
#349 Šestalová Nella Teplice Naděje I
#100 Šlambor Martin WPC Sport team Naděje I
#101 Šlamborová Lucie Pakli sport klub Naděje III
#223 Špičková Adéla Bike 3000 Junior Team Žáci II
#110 Trousil Kuba Naděje I
#329 Třešňák Jaroslav Bikesport Ústí nad Labem Veteráni I
#343 Vlach Mikoláš Ústí nad Labem Žáci I
#119 Vobrová Lola OK Bor Bobíci
#227 Volf Martin VELO Akademi Kladno Žáci I
#359 Vondráček Marek Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#249 Vondráčková Kristýna Bicykl Kříž junior Team Naděje II
#222 Vráblík Jan Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#210 Zeman Jakub ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje II
#211 Zemanová Rozálie Libouchec Bobíci
#375 Žáček Vít Vaks Tým Děčín Naděje II