Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC Letní kino

# Jméno Tým Kategorie
#161 Adámek Lukáš Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#142 Antolík Jan Chomutov Naděje II
#194 Auervek Ondřej Ústí nad Labem Naděje II
#151 Bárta Adam Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#150 Bárta Martin Bikeclinic junior team Žáci I
#144 Boháč Václav Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#54 Brada Jiří Ústí MTB cup Naděje I
#188 Brichtová Bětka Ústí nad Labem Odrážedla
#117 Břenek Jan Děčín Žáci I
#193 Drbohlavová Eliška Bikeclinic junior team Žáci II
#156 Dulanský Filip Herby servis Bobíci
#143 Dvořáček Tobias KOVO Praha Žáci I
#176 Džurban Milan Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#102 Gabera František Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#162 Hlavatý Jan Bicykl Team Ústí nad Labem Muži
#204 Hoskovská Lenka Lentilky junior Naděje III
#51 Hovorka Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#50 Hovorková Simona Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#56 Hriž Lukáš Top Ten Teplice Žáci I
#57 Hriž Petr Top Ten Teplice Žáci II
#190 Hrubec Matěj Cykloservis Martin Richter Naděje I
#161 Chýle Štěpán Ústí nad Labem Naděje II
#199 Chýlová Johana Ústí nad Labem Žáci I
#163 Chýlová Klára Ústí nad Labem Bobíci
#53 Jehlička Miloš Bicykl Team Ústí nad Labem Veteráni II
#152 JEŘÁBEK OLDŘICH UCC Žáci II
#180 Ježek Adam Ústí nad Labem Naděje I
#46 Jirkovský David Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#166 Kaliba Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#191 Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno Naděje III
#175 Košnářová Markéta Žáci I
#5 Kovaříková Iva Ústecké Centrum Cyklistiky Žáci I
#171 Kresta Jan USK Slavie oddíl kopané Veteráni I
#90 Křížová Ema Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#101 Křížová Natálie Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#195 Lánová Karolína Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#62 Lhotáková Anežka Active Tour cycling team Ženy
#154 Los Antonín Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#155 Los Jáchym Ústí nad Labem Odrážedla
#153 Losová Maya Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#159 Mareshová Anna Teplice Naděje I
#158 Maresch Jakub Teplice Bobíci
#162 Mařík Pavel Veteráni III
#192 Mrázek Tomáš Bobíci
#55 Mudroch Šimon Ústí nad Labem Žáci I
#185 Munčinský Denis Chlumec Bobíci
#184 Munčinský Tadeáš Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#66 Nevstupa David Pchery Veteráni I
#5 Nosek Pavel BMC CZ Racing team Veteráni I
#64 OBDRŽÁLEK FILIP Claim system sport team Veteráni I
#173 Obdržálek Matěj ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#30 Pomahač Jan Top Ten Teplice Žáci I
#183 Přenosil Adam TJ Stadion Louny Naděje I
#182 PŘENOSIL MAREK TJ Stadion Louny Naděje III
#198 Ranš Jakub Ústí nad Labem Naděje III
#181 Richter Matyáš Chlumec Odrážedla
#60 Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Muži
#146 Rygl Vojta Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#149 Salaba Rostislav Děčín Naděje II
#148 Salabová Magdaléna Odrážedla
#177 Sárközi Petr Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#135 Sarköziová Anna Julie Bobíci
#160 Sebránek Prokop Top Ten Teplice Naděje III
#189 Slaninová Petra Ústí nad Labem Naděje III
#202 Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci II
#150 Soukup Tomáš Ústí nad Labem Odrážedla
#63 Stárek David Active Tour cycling team Muži
#58 Šedivá Evelína Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Žáci I
#147 Šedivý Antonín Elimon Bicykl Team UL Naděje I
#180 Šinágl Jonáš Ústí nad Labem Odrážedla
#170 Šrejberová Eliška Odrážedla
#199 Třešňák Jaroslav Bikesport Ústí nad Labem Veteráni II
#196 Třešňáková Rozárka Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#197 Třešňáková Sofie Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#169 Vilk Viktor Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje II
#159 Vobrová Lola OK Bor Naděje I
#167 Vráblík Jan Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#179 Zeman Jakub ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje II
#145 Zemanová Rozálie Libouchec Naděje I