Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

Cyklozávod Milada (maraton)

# Jméno Tým Kategorie
#265 Adámek Lukáš Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#215 Alina Hugo CK Slavoj Terezín Veteráni I
#117 Alina Lukáš Velomarket.cz Naděje II
#10 Alinče Josef Naděje I
#51 Bárta Adam Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#289 Bárta Luboš KL sport Most Muži
#149 Bárta Martin Bikeclinic junior team Žáci I
#190 Bayer Radek Mstišou Veteráni I
#118 Bejčková Adéla Naděje III
#239 Beneš Jiří Koloshop Teplice Veteráni II
#278 Beránek Michal Veteráni III
#287 Brant Luboš Cyklo Teplice Muži
#8 Brožová Kristýna Bobíci
#194 Brychta Tomáš Ústí nad Labem Muži
#124 Břenek Jan Děčín Žáci I
#271 Bubčeková Olí Teplice Ženy
#292 Bubla Jan Koloshop Teplice Veteráni II
#291 Bublová Naďa Koloshop Teplice Ženy
#272 Bušek Marek BTT Veteráni II
#133 Cebulová Klára Magic bike team Žáci I
#221 Cihlář Filip Ústí nad Labem Veteráni II
#22 Domin Matyáš Hvězda Praha Naděje I
#293 Doskočil Zdeněk Bicykl Team Ústí nad Labem Veteráni III
#230 Douša Roman Muži
#119 Drbohlavová Eliška Bikeclinic junior team Žáci II
#145 Dvořáček Tobias KOVO Praha Žáci I
#121 Elbadri Jakub Bikeclinic junior team Žáci I
#228 Erler Aleš HPM sport Teplice Veteráni I
#9 Fabián Zdeněk Veteráni I
#260 Hampl Ondřej UCC Kadeti
#91 Havlíková Tereza Ústí nad Labem Ženy
#131 Hejný Aleš Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#114 Henyš Miloš Ústí nad Labem Žáci II
#247 Henzl Pavel CYKLO CITY Lovosice Veteráni II
#286 Hlavatý Jan Bicykl Team Ústí nad Labem Muži
#275 Holárek Milan Chlumec Veteráni I
#231 Homolka Pavel TO EUROPE Veteráni III
#111 Hosková Adéla Lentilky Žáci II
#110 Hoskovská Lenka Lentilky junior Naděje III
#123 Hovorka Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#122 Hovorková Simona Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#107 Hriž Lukáš Top Ten Teplice Žáci I
#108 Hriž Petr Top Ten Teplice Žáci II
#115 Husák Filip Teplice Naděje III
#187 Husák Jan Teplice Naděje I
#188 Husáková Lucka Teplice Naděje I
#90 Chrudimská Jana Koloshop Teplice Ženy
#144 Chýle Štěpán Ústí nad Labem Naděje II
#143 Chýlová Johana Ústí nad Labem Žáci I
#32 Chýlová Klára Ústí nad Labem Bobíci
#173 Jarolímek Jan SPONA Teplice Veteráni II
#217 Jehlička Miloš Bicykl Team Ústí nad Labem Veteráni II
#109 Jehlička Vojta Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#126 JEŘÁBEK OLDŘICH UCC Žáci II
#246 Ježek Vladimír Veteráni III
#81 Jiras Jaroslav Krupka Naděje II
#177 Jirasek Pavel Veteráni I
#36 Jirkovský David Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#240 Juřičková Markéta Teplice Kadeti
#185 Kalců Matěj Top Ten Teplice Naděje II
#62 Kaliba Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#100 Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno Naděje III
#70 Kaltman Petr Ústí nad Labem Naděje II
#85 Kavan Marek TOI TOI Cykloklub Slaný Veteráni III
#224 Kittl Daniel Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Kadeti
#45 Kittlová Šárka Ústí nad Labem Naděje I
#257 Kladno Richard Ráj kol Kladno Veteráni II
#227 Klaus Matěj Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Kadeti
#53 Kokšál Patrik Most Naděje II
#196 Kořan David Děčín Muži
#163 Kovařík David Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Veteráni II
#150 Kovaříková Iva Ústecké Centrum Cyklistiky Žáci I
#162 Kovaříková Magda Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Ženy
#182 Králíček Miroslav SD Trans Roudníky Veteráni I
#83 Krčka Matěj Top Ten Teplice Žáci I
#5 Krejčí Anita Naděje I
#262 Krejčíková Diana Ženy
#178 Kresta Jan USK Slavie oddíl kopané Veteráni I
#219 Krycner Karel Veteráni III
#64 Křížová Ema Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#65 Křížová Natálie Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#41 Kubátová Karolína Bobíci
#189 Lánová Karolína Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#15 LAUBE ONDŘEJ Ústí nad Labem Bobíci
#294 Lbitermann David Teplice Veteráni II
#52 Lédlová Barbora Praha Naděje II
#105 Liška Oldřich Úštěk Naděje III
#7 Los Antonín Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#28 Losová Aneta Bicykl team Ústí nad Labem Bobíci
#147 Losová Maya Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#21 Malíř Toník Roudníky Naděje I
#26 Maresch Jakub Teplice Bobíci
#296 Mařík Jan Ústecké Centrum Cyklistiky Veteráni I
#297 Mařík Pavel Veteráni III
#298 Maříková Barbora Ústecké Centrum Cyklistiky Ženy
#198 Mastík Jakub Ústí nad Labem Junioři
#280 Matějka Filip Kadeti
#281 Matějka Martin Ústí nad Labem Veteráni II
#55 Mencl Ondřej SD Trans Veteráni II
#50 Merle Robert Naděje I
#288 Mileret Milan CYKLOLIVE Kadeti
#238 Mülerová Lucie Ramala Rakovík Ženy
#39 Munčinský Denis Chlumec Bobíci
#40 Munčinský Tadeáš Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#68 Musil Marek ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#3 Necl Tomáš Naděje I
#78 Nejedlý Ondřej Top Ten Teplice Naděje II
#169 Nejedlý Roman Koloshop Teplice Veteráni II
#46 Nencl Daniel Žáci I
#92 Nestler Josef KL sport Most Veteráni III
#87 Nestlerová Klára Koloshop Teplice Ženy
#106 Netík Tomáš Ústí nad Labem Žáci I
#279 Nosek Daniel MK-Cyklo Děčín Veteráni I
#245 Novotný Aleš Ústí nad Labem Veteráni I
#77 Obdržálek Aleš Ústí nad Labem Naděje II
#236 OBDRŽÁLEK FILIP Claim system sport team Veteráni I
#184 Obdržálek Matěj ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#35 Obdržálková Adéla Bobíci
#25 Obdržálková Katka Ústí nad Labem Naděje I
#136 Otcovský Adam Naděje II
#182 Panchartek Petr Veteráni II
#88 Patocs David Koloshop Teplice Muži
#203 Pavlas Adam SKP Teplice Veteráni II
#300 Pavlas Josef Ústí nad Labem Junioři
#69 Pelc Petr Krupka Naděje II
#1 Pešl Jan Kolokroužek Zlín Naděje II
#274 Platich Karel Chlumec Veteráni I
#252 Podzimková Kamila Meziboří Cyklo Point Mosrt Ženy
#197 Pokrapa Marek Ústí nad Labem Junioři
#125 Pomahač Jan Top Ten Teplice Žáci I
#263 Ponrt Jiří FUN Bike Team Ustí nad Labem Veteráni III
#216 Pospíšil Luboš Velomarket.cz Veteráni II
#103 Pospíšil Václav Top Ten Teplice Žáci II
#244 Probst Jiří Bike Surf Team Veteráni III
#200 Proft David Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Veteráni II
#44 Přenosil Adam TJ Stadion Louny Naděje I
#129 PŘENOSIL MAREK TJ Stadion Louny Naděje III
#21 Přenosilová Alena Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Ženy
#212 Přenosilová Nikola Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Juniorky
#284 Pulchart František Top Ten Teplice Veteráni III
#264 Racek Tomáš ELEVEN Mercedes Mitas Veteráni I
#67 Račák Adam Roudníky Žáci I
#58 Račáková Ivana Roudníky Ženy
#193 Rajdl Boris Stará Myslivecká Veteráni III
#132 Ranš Jakub Ústí nad Labem Naděje III
#186 Rod Filip Ústí nad Labem Naděje I
#250 Rojmíš Vlastimil Velemín Veteráni II
#229 Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Muži
#60 Rygl Vojta Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#153 Ryglová Jana Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Ženy
#84 Safařovská Aneta Top Ten Teplice Naděje III
#82 Salaba Rostislav Děčín Naděje II
#35 Samek Maxim Roudníky Naděje I
#134 Samek Vít Roudníky Naděje III
#140 Sárközi Petr Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#137 Sebránek Prokop Top Ten Teplice Naděje III
#270 Schäferová Pavlína Regal Bike Ženy
#243 Sirotek Jiří BAOS Veteráni II
#61 Slaninová Petra Ústí nad Labem Naděje III
#120 Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci II
#4 Souček Jakub Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje I
#102 Stehlíková Tereza UnL Naděje III
#237 Stieber Zdeněk CK Lolo Rakovník Veteráni II
#46 Studihradová Elena Ústí nad Labem Naděje I
#266 Sýkorová Iva Ženy
#175 Šafařovský Martin Teplice Veteráni II
#276 Šantora Václav Ústí nad Labem Veteráni II
#13 Šedivý Antonín Elimon Bicykl Team UL Naděje I
#299 Šedý Jan Ústí nad Labem Junioři
#56 Šírlová Adéla Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#267 Šlajchrt Filip Koloshop Teplice Veteráni I
#223 Šponar Petr Rosendal Veteráni II
#130 Šponarová Magdaléna Rosendal Naděje II
#195 Tesárek Jan MK - Cyklo Děčín Veteráni I
#192 Tomášek Jiří TEEKANNE Veteráni I
#235 Třešňák Jaroslav Bikesport Ústí nad Labem Veteráni II
#76 Třešňáková Sofie Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#285 Vacková Pavla Koloshop Teplice Ženy
#199 Vaněk Pravoslav Dubí Veteráni III
#43 Vavruška Adam Sekkabike Club Naděje I
#181 Vavruška Jiří Sella Bike Club Veteráni II
#59 Vilk Viktor Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje II
#295 Vlček Karel ELEVEN Mercedes Mitas Veteráni I
#55 Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM Naděje III
#251 Vojtěchovský David HPM sport Teplice Veteráni II
#113 Vondráček Marek Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#112 Vondráčková Kristýna Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Naděje III
#89 Vrzal Miloš Neštěmice Veteráni III
#269 Wolf Jan Regal Bike Teplice Muži
#104 Zahálka Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN Žáci I
#183 Zahálková Pavla Děčín Juniorky
#148 Źák Jakub Ústí nad Labem Žáci I
#268 Závada Miroslav CK Lovosice Veteráni III
#277 Zelenák Dušan Glassman tt Teplice Veteráni III
#174 Zeman David Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Veteráni I
#138 Zeman Jakub ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje II
#42 Zemanová Rozálie Libouchec Naděje I
#249 Zuna Aleš Veteráni II
#93 Žáček Jiří Veteráni I
#151 Žák Miloš ELIMON BICYKL TEAM UL Veteráni II