Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

Cyklozávod Milada

# Jméno Tým Kategorie
#597 Adámek Roman Veteráni III
#135 Alinče Josef Naděje I
#134 Alinče Radek Top Ten Teplice Naděje III
#313 Arnold Adam Haven team Žáci I
#300 AUSTOVÁ TEREZA Naděje III
#542 Baudiš Jiří Muži
#91 Bednařík Vojtěch Kellys Bikeranch team Naděje II
#585 Beyr Luboš Veteráni III
#262 Blechová Lucie Kadeti
#128 Boháč Václav Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#7 Brada Michal Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#99 Bryndová Lucie Ústí nad Labem Naděje II
#63 Břenek Jan Děčín Žáci II
#552 Bugar Roman Veteráni III
#311 Cebulová Klára Magic bike team Žáci I
#529 Coufal Martin Veteráni I
#27 Dlouhý Jan Naděje III
#103 Domin Matyáš Hvězda Praha Naděje II
#335 Dörner Jarda Haven Ex - treme Junioři
#131 Doušová Simona Chabařovice Naděje II
#626 Drinka Daniel Muži
#567 Drobecek Eduard Veteráni III
#94 Dulanský Filip Herby servis Naděje I
#309 Eflerová Klára Žáci II
#17 Eliáš Josef Tj Sokol Košťany Naděje III
#603 Faltin Jaroslav Veteráni I
#533 Ferstl Nikola Ženy
#591 Fischer jindřich Veteráni I
#504 Hammer Zdeněk Veteráni I
#577 Hanák Tomáš Veteráni I
#86 Havel Eliáš Odrážedla
#87 Havlová Eliška Adastra sokol veltěž Naděje II
#617 Henych Jaroslav Veteráni III
#85 Heřman Lukáš Top Ten Teplice Žáci II
#600 Horáček Petr Veteráni III
#112 Hovorka Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#276 Hraňo Matyáš Naděje I
#572 Hraňo Pavel Veteráni I
#49 Hraňová Elizabeth Naděje III
#137 Hrbek Jan Bobíci
#138 Hrbek Lukáš Bobíci
#55 Hrdina Matěj Naděje II
#89 Hrubec Matěj Cykloservis Martin Richter Naděje I
#630 Hrubý Jaroslav Veteráni III
#240 Hrušková Sabina Kadeti
#45 Huša Vláďa Žáci II
#549 Chlouba Karel Veteráni III
#592 Cholinský Jindřich Veteráni III
#18 Chvojka Filip Ghost Junior Team Žáci I
#52 Chvojková Alžběta Ghost Junior Team Naděje I
#286 Chýle Štěpán Ústí nad Labem Naděje II
#285 Chýlová Johana Ústí nad Labem Žáci I
#287 Chýlová Tereza Ústí nad Labem Naděje I
#118 Jánský JAkub Top Ten Teplice Naděje III
#503 Ježek Vladimír Veteráni III
#601 Joukl Přemysl Veteráni III
#110 Kaliba Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#2 Kaltman Jakub Ústí nad Labem Bobíci
#10 Kaltman Petr Ústí nad Labem Naděje II
#38 Karičková Helena Naděje III
#535 Kašpar Zdeněk Veteráni III
#72 Kittlová Šárka Ústí nad Labem Naděje I
#301 Kluchová Alžběta aktivit bike team Naděje III
#618 Kolesa Luděk Veteráni III
#565 Kopta Vojtěch Veteráni I
#136 Kořínková Adéla Naděje II
#71 Košek Adam Naděje I
#555 Koutek František Veteráni III
#55 Kovaříková Magda Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Ženy
#23 Kratochvíl Daniel Žáci II
#120 Krčka Matěj Top Ten Teplice Žáci II
#624 Kresta Jan USK Slavie oddíl kopané Veteráni I
#29 Krlík Jan Žáci I
#102 Krucipa Štěpán Odrážedla
#308 Kruliš Jan Lounky Žáci I
#291 Kryl Karol Velo akademie Kladno Naděje III
#21 Kubínek Lukáš Top Ten Teplice Žáci I
#22 Kubínek Michal Top Ten Teplice Žáci I
#548 Kučerová Tamara Koloshop Team Ženy
#41 Kudová Petra Kulová desítka Naděje III
#563 Laibl Vladimír Veteráni III
#16 Lánová Karolína Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#56 Lédlová Barbora Praha Naděje II
#564 Límanová Jiřina Ženy
#661 Linet Pavel Sport areál Klíny Veteráni I
#143 Litresic Felix Odrážedla
#75 Los Antonín Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#74 Los Jáchym Ústí nad Labem Bobíci
#119 Los Ondřej Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje II
#76 Losová Maya Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#113 Macháček Jakub Bobíci
#77 Malíř Toník Naděje I
#326 Malý Jan Junioři
#631 Marvan Vojta Hnízdil Team Veteráni I
#33 Maříková Barbora Ústecké Centrum Cyklistiky Ženy
#40 Mašková Eliška Velo Akademie Kladno Naděje III
#64 Medonos Adam Naděje I
#35 Mirga Alex Naděje II
#583 Mišelnický Petr Veteráni III
#282 Mošničková Lucie Naděje III
#92 Munčinský Denis Chlumec Naděje I
#93 Munčinský Tadeáš Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#550 Musilová Dagmar Ženy
#604 Nestler Josef KL sport Most Veteráni III
#306 Netík Tomáš Ústí nad Labem Žáci I
#517 Novák Jaroslav Veteráni III
#506 Novák Jindřich Veteráni III
#581 Nováková Jana Ženy
#59 Novotná Adéla Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#515 Novotný Aleš Ústí nad Labem Veteráni I
#622 Novotný František Veteráni I
#58 Novotný Jan Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#39 Nožka Jan cyklistický kluv litvínov Naděje III
#303 Obdržálek Aleš Ústí nad Labem Naděje II
#304 Obdržálek Matěj ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#294 Obdržálková Adéla Naděje I
#295 Obdržálková Katka Ústí nad Labem Naděje I
#106 Obešlová Viktorka Naděje I
#81 Očenášková Eva Elimon bicykl team UL Odrážedla
#579 Patlevič Václav Muži
#540 Pavel Miroslav Veteráni III
#109 Pavlas Vojtěch Naděje III
#305 Petroj Johana bitter superios cyklofit Naděje III
#60 Píša Jonáš Odrážedla
#598 Platich Karel Chlumec Veteráni I
#9 Počík Lukáš Naděje II
#5 Počík Marek Naděje I
#559 Podhorský Zdeněk Muži
#89 Podzimková Kamila Meziboří Cyklo Point Mosrt Ženy
#328 Pokrapa Marek Ústí nad Labem Junioři
#129 Pomahač Jan Top Ten Teplice Žáci II
#334 Pospíšil Václav Top Ten Teplice Kadeti
#649 Přenosil Adam TJ Stadion Louny Naděje II
#648 PŘENOSIL MAREK TJ Stadion Louny Žáci I
#19 Ranš Jakub Ústí nad Labem Žáci I
#123 Reichelová Anna Naděje I
#126 Rod Filip Ústí nad Labem Naděje I
#546 Roud Oldřich Muži
#511 Růžička Pavel Veteráni III
#525 Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Muži
#117 Saköziová Julie Anna Ústí nad Labem Naděje I
#114 Sárközi Petr Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#315 Sirotková Eliška BAOS Žáci II
#84 Skokan Karel Bobíci
#100 Slabion Dominik Magic bike Team Naděje II
#298 Slaninová Petra Ústí nad Labem Žáci I
#44 Slepčík Sebastian Žáci II
#36 Slepčíková Kateřina Naděje II
#48 Slobodová Kamila Naděje II
#141 Slobodová Markéta Bobíci
#26 Smetana David Naděje II
#28 Smetana Martin Naděje III
#125 Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci II
#95 Souček Jakub Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#96 Součková Kateřina Ústí nad Labem Naděje I
#531 Stahl David Veteráni I
#25 Stárková Zuzana Naděje II
#32 STEHLÍKOVÁ TEREZA UCC Žáci I
#289 Studihradová Elena Ústí nad Labem Naděje I
#556 Svoboda Aleš Veteráni I
#608 Svoboda Ondřej Veteráni I
#105 Synáčková Barbora Žáci II
#104 Synáčková Kamila Naděje I
#132 Syrťukova Viktorie Naděje II
#97 ŠELMECI VOJTĚCH Herby servis Žáci I
#73 Šírlová Adéla Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#82 Šlambor Martin WPC Sport team Naděje II
#83 Šlamborová Lucie Pakli sport klub Žáci I
#70 Šmídová Agáta Top Ten Team Teplice Naděje III
#69 Šmídová Rozálie Naděje I
#122 Šorf Jakub Haven Team Naděje I
#595 Šorf Pavel Haven team Muži
#133 Šponarová Magdaléna Rosendal Naděje II
#623 Tesárek Jan MK - Cyklo Děčín Veteráni I
#314 Trojan Tomáš Krušnohorský dvůr Naděje III
#11 Trousil Jakub TJ Stadion Louny Naděje II
#621 Třetina Pavel Veteráni I
#586 Ulahel Miroslav Koloshop Teplice Veteráni III
#80 Vacková Pavla Koloshop Teplice Ženy
#115 Vilk Viktor Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje III
#280 Vintera František Teplice Bobíci
#279 Vintera Martin Teplice Naděje I
#628 Vlček Karel ELEVEN Mercedes Mitas Veteráni I
#108 Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM Naděje III
#66 Vobrová Linda OK Bor Naděje II
#65 Vobrová Lola OK Bor Naděje I
#107 Vodička Honza Naděje I
#568 Volf Jan Puskinak.cz Muži
#590 Voves Jakub Veteráni I
#631 Voves Jan Veteráni III
#53 Vozka Oliver cyklokroužek slaný Naděje III
#50 Výdová Sophia Slaný Naděje I
#51 Výdová Thea Slaný Naděje III
#505 Vysoudil Lukáš Cyklomagor Veteráni I
#296 Waclík Jonáš Velo akademie Kladno Naděje III
#611 Waltera Michaela Ženy
#127 Zahálka Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN Žáci I
#545 Zahradský Josef Muži
#34 Zajíček Jonáš Naděje I
#37 Zajíčková Amélie Naděje II
#20 Źák Jakub Ústí nad Labem Žáci I
#536 Zeman David Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Veteráni I
#15 Zeman Jakub ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje III
#3 Zemanová Rozálie Libouchec Naděje I
#288 Žáček Vít Vaks Tým Děčín Naděje III