Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC Letní Kino

# Jméno Tým Kategorie
#53 Adámek Lukáš Bicykl Team Ústí nad Labem Junioři
#187 AUSTOVÁ TEREZA Naděje III
#11 Bárta Adam Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#141 Bednařík Vojtěch Kellys Bikeranch team Naděje II
#181 Bělka Lukáš Magic bike team Žáci II
#161 Boháč Václav Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#28 Břenek Jan Děčín Žáci II
#175 Dulanský Filip Herby servis Naděje I
#12 Gabera František Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#172 Hovorka Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#171 Hovorková Simona Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#25 Hrubec Matěj Cykloservis Martin Richter Naděje I
#36 Chýle Štěpán Ústí nad Labem Naděje II
#43 JEŘÁBEK OLDŘICH UCC Kadeti
#15 Kaliba Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#177 Kaltman Jakub Ústí nad Labem Bobíci
#178 Kaltman Petr Ústí nad Labem Naděje II
#34 Klaus Matěj Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Junioři
#2 Kovaříková Iva Ústecké Centrum Cyklistiky Žáci I
#18 Kresta Jan USK Slavie oddíl kopané Veteráni I
#45 Kruliš Jan Lounky Žáci I
#3 Křížová Ema Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#1 Křížová Natálie Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#21 Lánová Karolína Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#147 Los Antonín Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#146 Los Jáchym Ústí nad Labem Bobíci
#159 Los Ondřej Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje II
#148 Losová Maya Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#47 Matějka Filip Junioři
#36 Matějka Martin Ústí nad Labem Veteráni II
#23 Munčinský Denis Chlumec Naděje I
#26 Munčinský Tadeáš Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#196 Obdržálek Matěj ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#197 Obdržálková Adéla Naděje I
#191 Očenášková Eva Elimon bicykl team UL Odrážedla
#52 Partík Marek Teplice Kadeti
#98 Pavlová Kateřina Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Ženy
#38 Petroj Johana bitter superios cyklofit Naděje III
#149 Pomahač Jan Top Ten Teplice Žáci II
#32 Přenosil Adam TJ Stadion Louny Naděje II
#33 PŘENOSIL MAREK TJ Stadion Louny Žáci I
#189 Ranš Jakub Ústí nad Labem Žáci I
#164 Richter Matyáš Chlumec Odrážedla
#49 Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Muži
#13 Rygl Vojta Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#176 Saköziová Julie Anna Ústí nad Labem Naděje I
#143 Salaba Rostislav Děčín Naděje III
#14 Sárközi Petr Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#165 Sebránek Prokop Top Ten Teplice Naděje III
#69 Schwartz Herbert Herby servis Veteráni II
#157 Slabion Dominik Magic bike Team Naděje II
#6 Slepčíková Kateřina Naděje II
#198 Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci II
#42 STEHLÍKOVÁ TEREZA UCC Žáci I
#169 Synáčková Barbora Žáci II
#170 Synáčková Kamila Naděje I
#185 Šedivý Antonín Elimon Bicykl Team UL Naděje II
#186 Šedivý Ondřej Elimon Bicykl Team UL Odrážedla
#174 ŠELMECI VOJTĚCH Herby servis Žáci I
#194 Šlambor Martin WPC Sport team Naděje II
#19 Šorf Jakub Haven Team Naděje I
#139 Trousil Jakub TJ Stadion Louny Naděje II
#163 Vašíček Denis Adastra sokol veltěž Naděje III
#162 Vašíček Robin Adastra sokol veltěž Naděje I
#166 Vilk Viktor Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje III
#179 Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM Naděje III
#156 Vobrová Linda OK Bor Naděje II
#154 Vobrová Lola OK Bor Naděje I
#160 Voříšek Vojtěch Ústí nad Labem Bobíci
#151 Vozka Sebastian cyklokroužek slaný Odrážedla
#153 Výdová Sophia Slaný Naděje I
#152 Výdová Thea Slaný Naděje III
#35 Zahálka Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN Žáci I
#184 Zeman Jakub ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje III
#183 Zemanová Rozálie Libouchec Naděje I