Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC Střížák

# Jméno Tým Kategorie
#314 Alinče Radek Top Ten Teplice Naděje III
#354 AUSTOVÁ TEREZA Naděje III
#619 Beránek Tomáš CYKLO CITY Lovosice Veteráni II
#507 Boháč Václav Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#202 Bondy Štěpán Naděje II
#357 Budičková Eliška CK 1967 Česká Kamenice Naděje III
#553 Cebulová Klára Magic bike team Žáci II
#309 Čermák Denis Naděje III
#153 Čermáková Johana Naděje I
#310 Dlouhý Jan Naděje III
#208 Domin Matyáš Hvězda Praha Naděje II
#635 Dvořák Otakar Kona trans brody Veteráni III
#609 Hampl Ondřej UCC Junioři
#302 Havlíček Adam Kovo Praha Naděje III
#628 Hora Zdeněk Lounky Veteráni III
#622 Horký Roman Veteráni II
#502 Hovorka Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#453 Hovorková Simona Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#207 Jeřábek Antonín ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje II
#603 JEŘÁBEK OLDŘICH UCC Kadeti
#212 Ježek Adam Ústí nad Labem Naděje II
#106 Jiří Kopecký Naděje I
#5 Josef Šindelář Odrážedla
#105 Jurka František ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#4 Kalašová Patricia Odrážedla
#313 Kameník Dominik Naděje III
#9 Kateřina Kopecká Odrážedla
#6 Klára Dominová Odrážedla
#551 Kovaříková Iva Ústecké Centrum Cyklistiky Žáci II
#402 Kruliš Jan Lounky Žáci I
#547 Křížová Ema Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci I
#554 Křížová Natálie Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci II
#407 Kubát Martin Žáci I
#451 Lánová Karolína Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#611 Lichan Paul Muži
#209 Los Ondřej Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje II
#158 Losová Aneta Bicykl team Ústí nad Labem Naděje I
#8 Lukáš Los Odrážedla
#311 Malina Matyáš Top Ten Teplice Naděje III
#612 Maria Döning Ženy
#617 Matoušek Jan Veteráni I
#626 Morávek Tomáš Muži
#618 Morávek Zdeněk Muži
#102 Munčinský Denis Chlumec Naděje I
#210 Munčinský Tadeáš Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#454 Nováková Jarmila Žáci I
#256 Nováková Laura Naděje II
#358 Nováková Viktorie Naděje III
#154 Obdržálková Adéla Naděje I
#51 Očenášková Eva Elimon bicykl team UL Bobíci
#614 Osvald Jan Veteráni III
#613 Osvald Jan Kadeti
#604 Partík Marek Teplice Kadeti
#1 Pavel Filip Naděje I
#356 Pokorná Adéla Naděje III
#504 Pomahač Jan Top Ten Teplice Žáci II
#203 Přenosil Adam TJ Stadion Louny Naděje II
#401 PŘENOSIL MAREK TJ Stadion Louny Žáci I
#403 Ranš Jakub Ústí nad Labem Žáci I
#514 Rudiš Filip Žáci II
#404 Rygl Vojta Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#459 Ryšavá Anna Žáci I
#253 Saköziová Julie Anna Ústí nad Labem Naděje II
#405 Sebránek Prokop Top Ten Teplice Žáci I
#7 Sedláčková Kristýna Bicykl Team Ústí nad Labem Odrážedla
#629 Scholze Patrick Bad-Bikers MTB - sport e.V. Veteráni I
#211 Slabion Dominik Magic bike Team Naděje II
#458 Slaninová Petra Ústí nad Labem Žáci I
#257 Slobodová Gabriela Naděje II
#159 Slobodová Markéta Naděje I
#607 Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Kadeti
#353 Soukupová Lucie Naděje III
#510 Sýkora Josef Žáci II
#408 Sýkora Vašek Žáci I
#107 Szöllös Samuel Adastra Sokol Veltěž Naděje I
#312 Szöllös Štefan Naděje III
#201 Šedivý Antonín Elimon Bicykl Team UL Naděje II
#1 Šedivý Ondřej Elimon Bicykl Team UL Odrážedla
#258 Šímová Hana Naděje II
#610 Šlajchrt Filip Koloshop Teplice Veteráni I
#308 Šlambor Martin WPC Sport team Naděje III
#452 Šlamborová Lucie Pakli sport klub Žáci I
#206 Šorf Jakub Haven Team Naděje II
#10 Topfer Ondřej Velosport Favorit Bílina Odrážedla
#307 Trousil Jakub TJ Stadion Louny Naděje III
#301 Vilk Viktor Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje III
#632 Vlček Pavel CK 1967 Česká Kamenice Veteráni II
#252 Vobrová Lola OK Bor Naděje II
#557 Volejníková Natálie Žáci II
#558 Volejníková Nikola Žáci II
#616 Voska Jiří Veteráni III
#152 Výdová Sophia Slaný Naděje I
#352 Výdová Thea Slaný Naděje III
#513 Zahálka Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN Žáci II
#508 Źák Jakub Ústí nad Labem Žáci II
#254 Zemanová Rozálie Libouchec Naděje II