Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

Industry race

# Jméno Tým Kategorie
#26 AUSTOVÁ TEREZA Naděje III
#131 BODÓ LADISLAV Ramala Rakovník Veteráni III
#76 Boháč Václav Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#17 Bondy Štěpán Naděje II
#126 Brada Michal Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#186 Budičková Eliška CK 1967 Česká Kamenice Naděje III
#23 Cebulová Klára Magic bike team Žáci II
#184 Černý Marek Odrážedla
#194 Černý Patrik Kadeti
#176 Dajč Martin Odrážedla
#39 Dulanský Filip Herby servis Naděje I
#114 DUMAN ROZÁLIE AKTIVIT BIKE TEAM N.BOR Naděje III
#187 Gabera František Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#58 Hampl Ondřej UCC Junioři
#124 Havlíček Adam Kovo Praha Naděje III
#195 Hlavatý Jan Bicykl Team Ústí nad Labem Muži
#197 Hora Zdeněk Lounky Veteráni III
#57 Horký Jakub Junioři
#191 Horký Roman Veteráni II
#75 Hovorka Daniel Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#92 Hrubec Matěj Cykloservis Martin Richter Naděje II
#49 Ippoldt Michal Veteráni II
#96 Jelínek Matouš Odrážedla
#121 Jeřábek Antonín ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje II
#28 JEŘÁBEK OLDŘICH UCC Kadeti
#183 Ježek Adam Ústí nad Labem Naděje II
#192 Jíra Miloš Naděje I
#51 Jurka František ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#115 Jurka Martin ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Odrážedla
#181 Kalašová Patricia Odrážedla
#189 Kateřina Kopecká Odrážedla
#44 Klaus Matěj Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Junioři
#66 Kovaříková Iva Ústecké Centrum Cyklistiky Žáci II
#132 Kresta Jan USK Slavie oddíl kopané Veteráni I
#135 Kruliš Jan Lounky Žáci I
#136 Křížová Natálie Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Žáci II
#182 Kubát Martin Žáci I
#21 Lánová Karolína Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#72 Lhotská Ginny Naděje I
#71 Lhotská Hermiona Naděje II
#196 Linet Pavel Sport areál Klíny Veteráni I
#95 Lodr Oliver AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Naděje II
#65 Los Antonín Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#101 Los Ondřej Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje II
#100 Losová Aneta Bicykl team Ústí nad Labem Naděje I
#102 Lukáš Los Odrážedla
#179 Munčinská Vanesa Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Bobíci
#178 Munčinský Denis Chlumec Naděje I
#177 Munčinský Tadeáš Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje II
#90 Němec Jakub Žáci I
#89 Němec Jan Kadeti
#120 Neumann Jakub Naděje I
#59 Nováková Jarmila Žáci I
#112 Nováková Laura Naděje II
#60 Nováková Viktorie Naděje III
#82 Obdržálek Matěj ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#81 Obdržálková Adéla Naděje I
#25 Očenášková Eva Elimon bicykl team UL Bobíci
#98 OLŠÁK MIKULÁŠ BMX LITOMĚŘICE Bobíci
#97 OLŠÁK TOMÁŠ BMX LITOMĚŘICE Naděje I
#69 Partík Marek Teplice Kadeti
#27 Pomahač Jan Top Ten Teplice Žáci II
#16 Procházka Lukáš Haven team Junioři
#45 Přenosil Adam TJ Stadion Louny Naděje II
#46 PŘENOSIL MAREK TJ Stadion Louny Žáci I
#125 Rajdl Boris Stará Myslivecká Veteráni III
#38 Ranš Jakub Ústí nad Labem Žáci I
#104 Rusňáková Kamila VELO Akademie Kladno Naděje II
#106 Rusňáková Lucie VELO Akademie Kladno Naděje II
#193 Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Muži
#67 Rygl Vojta Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#83 Ryšavá Anna Žáci I
#77 Říha Jáchym ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#68 Sárközi Petr Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Naděje III
#15 Sedláčková Kristýna Bicykl Team Ústí nad Labem Bobíci
#20 Slabion Dominik Magic bike Team Naděje II
#198 Slanina Petr Veteráni III
#190 Slaninová Petra Ústí nad Labem Žáci I
#129 Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem Kadeti
#40 Soukupová Lucie Naděje III
#36 Szöllös Samuel Adastra Sokol Veltěž Naděje I
#37 Szöllös Štefan Naděje III
#84 Šedivý Antonín Elimon Bicykl Team UL Naděje II
#85 Šedivý Ondřej Elimon Bicykl Team UL Odrážedla
#94 ŠELMECI VOJTĚCH Herby servis Žáci I
#185 Šírlová Adéla Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#180 Šlajchrt Filip Koloshop Teplice Veteráni I
#87 Šlambor Martin WPC Sport team Naděje III
#86 Šlamborová Lucie Pakli sport klub Žáci I
#105 Šusta Josef . Naděje I
#41 Topfer Ondřej Velosport Favorit Bílina Odrážedla
#64 Trousil Jakub TJ Stadion Louny Naděje III
#130 Urbanová Martina Ramala Rakovník Ženy
#34 Vilk Viktor Ústecké Centrum Cyklistiky Naděje III
#113 Vítek Vít Muži
#118 Vobrová Linda OK Bor Naděje III
#119 Vobrová Lola OK Bor Naděje II
#19 Volejníková Natálie Žáci II
#18 Volejníková Nikola Žáci II
#48 Výdová Sophia Slaný Naděje I
#47 Výdová Thea Slaný Naděje III
#56 Źák Jakub Ústí nad Labem Žáci II
#138 Zelená Lucie Naděje III
#174 Zelený Jakub Naděje II
#52 Zeman Jakub ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje III
#53 Zemanová Rozálie Libouchec Naděje II
#62 Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice Žáci II
#73 Žák Miloš ELIMON BICYKL TEAM UL Veteráni III