Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC STŘÍŽÁK - STANDARDNÍ TRASA

# Jméno Tým Kategorie
#261 ADAMCOVÁ FANY Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#609 ADAMEC JAN LOM.CZ Veteráni II
#503 BINDER DIEGO EBM Žáci II
#614 BOHÁČ VÁCLAV TJ STADION LOUNY Kadeti
#310 BRADA JIŘÍ Elimon Bicykl team Usti nad Labem Naděje III
#409 BRADA MICHAL Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#454 BUDÍČKOVÁ ELIŠKA CK 1967 Č.KAMENICE Žáci I
#404 CICHÁK MIKULÁŠ Cycology North Bike Club Žáci I
#252 CICHÁKOVÁ ANNA MAGDALÉNA CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB Naděje II
#407 ČERMÁK DENIS ADASTRA CYCLING TEAM Žáci I
#258 ČERMÁKOVÁ JOHANA ADASTRA CYCLING TEAM Naděje II
#259 DĚDKOVÁ TEREZA USTÍ NAD LABEM Naděje II
#102 DOLEŽAL DOMINIK Naděje I
#204 DOLEŽAL RADOVAN Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#201 DULANSKÝ FILIP Herby servis Naděje II
#621 FATKA MAREK Team CykloTrener Varnsdorf Veteráni I
#318 GABERA FRANTIŠEK Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#6 GABERA VILÉM UL Odrážedla
#207 GAMBA KRYŠTOF ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Naděje II
#502 HARTMAN LUKÁŠ ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Žáci II
#205 HETTO ALEX Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#607 HOLÝ JIŘÍ Ústí nad Labem Veteráni I
#107 HOLÝ ONDŘEJ USTÍ NAD LABEM Naděje I
#618 HOMOLKA DALIBOR Bohemie Nový Bor Veteráni III
#354 HORKÁ KAROLÍNA CK 1967 Č.KAMENICE Naděje III
#610 HORKÝ ROMAN CK 1967 Č.KAMENICE Veteráni II
#5 HRSTKA ŠIMON UL Odrážedla
#210 HÜBSCH FILIP USTÍ NAD LABEM Naděje II
#308 JEŘÁBEK ANTONÍN Elimon bicykl team UL Naděje III
#257 JEŘÁBKOVÁ BOHDANA Elimon bicykl team UL Naděje II
#403 JÍLEK DAVID Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Žáci I
#202 JURKA FRANTIŠEK Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#1 JURKA MARTIN ÚSTÍ NAD LABEM Bobíci
#260 KAFKOVÁ DOROTA MALEČOV BICYKL TEAM Naděje III
#101 KALAŠ MATYÁŠ Naděje I
#405 KALAŠ ŠTĚPÁN UCC Žáci I
#408 KAMENÍK DOMINIK ADASTRA CYCLING TEAM Žáci I
#612 KAŠPAR MATĚJ LIBEREC Kadeti
#302 KOHOUT JINDŘICH VELO AKADEMIE KLADNO Naděje III
#208 KRESTA FILIP Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#602 KRESTA JAN Bicykl Team Ústí nad Labem Veteráni II
#53 KRESTOVÁ DIANA Bicykl Team Ústí nad Labem Bobíci
#603 KRUPKA ONDŘEJ BEST KRUPKA Veteráni I
#1 KRUPKA RICHARD BEST KRUPKA Odrážedla
#3 KRUPKA VLADIMÍR BEST KRUPKA Bobíci
#505 KUBÁT MARTIN JAN Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#156 KUBÁTOVÁ EMA Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#625 KUBÍN MICHAEL Rohozec Amulet team Muži
#452 KUSSMANNOVÁ NELLY Ústecké centrum cyklistiky Žáci I
#555 LÁNOVÁ KAROLÍNA Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#622 LISAČENKO BOHDAN Team CykloTrenér Varnsdorf Muži
#203 LORENC MATĚJ Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#103 LOS LUKÁŠ UL Naděje I
#304 LOS ONDŘEJ Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#255 LOSOVÁ ANETA Elimon bicykl team UL Naděje II
#606 MAŘÍK JAN UCC Veteráni I
#155 MAŘÍKOVÁ ANDĚLA UCC Naděje I
#608 MERLE JAKUB Kilpi KOME KLUB Veteráni I
#314 MERLE ŠIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#52 MUNČÍNSKÁ ELENA Bobíci
#153 MUNČÍNSKÁ VANESA Naděje I
#206 MUNČINSKÝ DENIS Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje II
#305 MUNČINSKÝ TADEÁŠ Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
#410 MUSIL MAREK ELIMON Bicykl Team Ustí nad Labem Žáci I
#619 NOSEK PAVEL Rohozec Amulet team Veteráni I
#554 NOVÁKOVÁ JARMILA AKTIVIT NOVÝ BOR Žáci II
#456 NOVÁKOVÁ VIKTORIE TRI CLUB ČESKÁ LÍPA Žáci I
#306 OBDRŽÁLEK MATĚJ ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#256 OBDRŽÁLKOVÁ ADÉLA ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje II
#254 OČENÁŠKOVÁ EMA Elimon bicykl team UL Naděje II
#151 OČENÁŠKOVÁ EVA Elimon bicykl team UL Naděje I
#317 ORSZÁG JÁCHYM AKTIVIT BIKE TEAM N.BOR Naděje III
#601 PROCHÁZKA LUKÁŠ JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM Muži
#303 PŘENOSIL ADAM TJ Stadion Louny Naděje III
#504 RANŠ JAKUB UCC Žáci II
#4 RANŠ MAREK Odrážedla
#2 RUSŇÁK PAVEL VELO Akademie Kladno Bobíci
#352 RUSŇÁKOVÁ KAMILA VELO Akademie Kladno Naděje III
#353 RUSŇÁKOVÁ LUCIE Velo Akademie Kladno Naděje III
#613 RŮŽIČKA ZBYNĚK Rohozec Amulet team Veteráni I
#553 RYŠAVÁ ANNA AKTIVIT NOVÝ BOR Žáci II
#3 RYŠAVÝ ONDŘEJ UL Odrážedla
#310 ŘÍHA JÁCHYM Ústí nad Labem Naděje III
#152 SEDLÁČKOVÁ KRISTÝNA Elimon bicykl team UL Naděje I
#312 SEDLÁK ROBIN SK SVOJKOV Naděje III
#301 SOUČEK JAKUB Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#453 SOUKUPOVÁ LUCIE CK 1967 Česká Kamenice Žáci I
#623 STEHLÍKOVÁ MARTINA UCC Ženy
#624 STRNAD TOMÁŠ CYCOLOGY BIKE SHOP Muži
#611 ŠEDIVÁ EVELÍNA ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#307 ŠEDIVÝ ANTONÍN Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#104 ŠEDIVÝ ONDŘEJ Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#551 ŠÍRLOVÁ ADÉLA ELIMON BICYKL TEAM UL Žáci II
#311 ŠKAROHLÍD ADAM Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#406 ŠLAMBOR MARTIN WPC SPORT TEAM Žáci I
#552 ŠLAMBOROVÁ LUCIE WPC SPORT TEAM Žáci II
#313 ŠORF JAKUB SK SVOJKOV Naděje III
#209 ŠUSTA JOSEF CK 1967 Česká Kamenice Naděje II
#106 TÖPFER ONDŘEJ VELOXSPORT FAVORIT B, Naděje I
#620 TŘEŠŇÁK JAROSLAV UCC Veteráni II
#51 VÁCHOVÁ GABRIELA Ústí nad Labem Bobíci
#401 VILK VIKTOR UCC Žáci I
#251 VILKOVÁ OLIVIE Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#617 VOJÍŘ JAROSLAV Sweep-Cyklopoint team Muži
#253 VÝDOVÁ SOFIE SLANÝ Naděje II
#451 VÝDOVÁ THEA Slaný Žáci I
#605 ZAZVONIL ALEŠ Velo Akademie Kladno Veteráni II
#309 ZAZVONIL JÁCHYM Velo Akademie Kladno Naděje III
#501 ZAZVONIL ŠTĚPÁN Velo Akademie Kladno Žáci II
#455 ZELENÁ LUCIE ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Žáci I
#315 ZELENÝ JAKUB ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Naděje III
#402 ZEMAN JAKUB Elimon bicykl team Ústí nad Labem Žáci I
#626 ZEMAN MAREK BIKE@RIDE LIBERTAS Veteráni II
#351 ZEMANOVÁ ROZÁLIE Elimon bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
#604 ZEMANOVÁ TEREZA CK 1967 Č.KAMENICE Kadeti
#105 ZOUBEK TADEÁŠ TESAŘSTVÍ TZ Naděje I
#616 ŽÁK JAKUB ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#615 ŽÁK MILOŠ Ústí nad Labem Veteráni III