Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC STŘÍŽÁK - OBRÁCENĚ

# Jméno Tým Kategorie
#454 AUSTOVÁ TEREZA Žáci I
#610 BĚLKA RADEK Magic Veterans Muži
#305 BRADA JIŘÍ Elimon Bicykl team Usti nad Labem Naděje III
#106 DOLEŽAL DOMINIK Naděje I
#206 DOLEŽAL RADOVAN Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#202 DULANSKÝ FILIP Herby servis Naděje II
#453 DUMAN ROZÁLIE AKTIVIT BIKE TEAM N.BOR Žáci I
#303 HORA VÁCLAV Elimon bicykl team UL Naděje III
#355 HORKÁ KAROLÍNA CK 1967 Č.KAMENICE Naděje III
#307 JEŘÁBEK ANTONÍN Elimon bicykl team UL Naděje III
#256 JEŘÁBKOVÁ BOHDANA Elimon bicykl team UL Naděje II
#402 JÍLEK DAVID Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Žáci I
#201 JURKA FRANTIŠEK Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#1 JURKA MARTIN ÚSTÍ NAD LABEM Bobíci
#103 KALAŠ MATYÁŠ Naděje I
#403 KALAŠ ŠTĚPÁN UCC Žáci I
#605 KLAUS MATĚJ Bicykl Team Ústí nad Labem Muži
#553 KLUCHOVÁ ALŽBĚTA Aktivit bike team Žáci II
#608 KROUPA JOSEF NORTHCO/RETOS-ROTOS Veteráni II
#503 KUBÁT MARTIN JAN Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#451 KUSSMANNOVÁ NELLY Ústecké centrum cyklistiky Žáci I
#522 LÁNOVÁ KAROLÍNA Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#102 LOS LUKÁŠ UL Naděje I
#254 LOSOVÁ ANETA Elimon bicykl team UL Naděje II
#154 MAŘÍKOVÁ ANDĚLA UCC Naděje I
#52 MUNČÍNSKÁ ELENA Bobíci
#152 MUNČÍNSKÁ VANESA Naděje I
#203 MUNČINSKÝ DENIS Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje II
#304 MUNČINSKÝ TADEÁŠ Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
#406 MUSIL MAREK ELIMON Bicykl Team Ustí nad Labem Žáci I
#252 OBDRŽÁLKOVÁ ADÉLA ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje II
#253 OČENÁŠKOVÁ EMA Elimon bicykl team UL Naděje II
#151 OČENÁŠKOVÁ EVA Elimon bicykl team UL Naděje I
#104 OLŠÁK MIKULÁŠ BMX LITOMĚŘICE Naděje I
#204 OLŠÁK TOMÁŠ BMX LITOMĚŘICE Naděje II
#207 PRÁGL VÍTEK Kross Bikeranch Team Junior Naděje II
#609 PROCHÁZKA LUKÁŠ JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM Muži
#251 PROCHÁZKOVÁ KATEŘINA ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Naděje II
#352 PROCHÁZKOVÁ MARTINA ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Naděje III
#502 RANŠ JAKUB UCC Žáci II
#1 RANŠ MAREK Odrážedla
#2 RUSŇÁK PAVEL VELO Akademie Kladno Bobíci
#354 RUSŇÁKOVÁ KAMILA VELO Akademie Kladno Naděje III
#353 RUSŇÁKOVÁ LUCIE Velo Akademie Kladno Naděje III
#606 RŮŽIČKA ZBYNĚK Rohozec Amulet team Veteráni I
#554 RYŠAVÁ ANNA AKTIVIT NOVÝ BOR Žáci II
#306 ŘÍHA JÁCHYM Ústí nad Labem Naděje III
#105 ŘÍHA VOJTĚCH ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#153 SEDLÁČKOVÁ KRISTÝNA Elimon bicykl team UL Naděje I
#301 SOUČEK JAKUB Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#452 SOUKUPOVÁ LUCIE CK 1967 Česká Kamenice Žáci I
#556 STEHLÍKOVÁ TEREZA UCC Žáci II
#602 ŠEDIVÁ EVELÍNA ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#302 ŠEDIVÝ ANTONÍN Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#101 ŠEDIVÝ ONDŘEJ Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#501 ŠELMECI VOJTĚCH Herby servis Žáci II
#551 ŠÍRLOVÁ ADÉLA ELIMON BICYKL TEAM UL Žáci II
#404 ŠLAMBOR MARTIN WPC SPORT TEAM Žáci I
#555 ŠLAMBOROVÁ LUCIE WPC SPORT TEAM Žáci II
#205 ŠUSTA JOSEF CK 1967 Česká Kamenice Naděje II
#607 ŠVORC JIŘÍ BIGSHOCKTEAM Veteráni II
#51 VÁCHOVÁ GABRIELA Ústí nad Labem Bobíci
#405 VILK VIKTOR UCC Žáci I
#255 VILKOVÁ OLIVIE Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#401 ZEMAN JAKUB Elimon bicykl team Ústí nad Labem Žáci I
#351 ZEMANOVÁ ROZÁLIE Elimon bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
#601 ZEMANOVÁ TEREZA CK 1967 Č.KAMENICE Kadeti
#603 ŽÁK JAKUB ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#604 ŽÁK MILOŠ Ústí nad Labem Veteráni III