Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC STŘÍŽÁK

# Jméno Tým Kategorie
#457 AUSTOVÁ TEREZA Žáci I
#408 BEČKA VOJTĚCH velosport bilina Žáci I
#5 BRADA JAN Odrážedla
#305 BRADA JIŘÍ Elimon Bicykl team Usti nad Labem Naděje III
#407 BRADA MICHAL Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#455 BUDÍČKOVÁ ELIŠKA CK 1967 Č.KAMENICE Žáci I
#202 DULANSKÝ FILIP Herby servis Naděje II
#615 FOLTÝN JAKUB KL SPORT MOST Junioři
#209 HETTO ALEX Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#2 HOLÁ ANNA Odrážedla
#109 HOLÝ ONDŘEJ USTÍ NAD LABEM Naděje I
#303 HORA VÁCLAV Elimon bicykl team UL Naděje III
#355 HORKÁ KAROLÍNA CK 1967 Č.KAMENICE Naděje III
#3 HOROVÁ KATEŘINA ELIMON UL Odrážedla
#307 JEŘÁBEK ANTONÍN Elimon bicykl team UL Naděje III
#616 JEŘÁBEK OLDŘICH UCC Junioři
#256 JEŘÁBKOVÁ BOHDANA Elimon bicykl team UL Naděje II
#402 JÍLEK DAVID Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Žáci I
#201 JURKA FRANTIŠEK Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#1 JURKA MARTIN ÚSTÍ NAD LABEM Bobíci
#103 KALAŠ MATYÁŠ Naděje I
#210 KRESTA FILIP Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#54 KRESTOVÁ DIANA Bicykl Team Ústí nad Labem Bobíci
#503 KUBÁT MARTIN JAN Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#456 KUSSMANNOVÁ NELLY Ústecké centrum cyklistiky Žáci I
#552 LÁNOVÁ KAROLÍNA Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#108 LAUBE JAKUB Ústí nad Labem Naděje I
#211 LAUBE ONDŘEJ Ústí nad Labem Naděje II
#4 LAUBE ŚTĚPÁN Ústí nad Labem Odrážedla
#617 LINET PAVEL Sport areál Klíny Veteráni I
#212 LORENC MATĚJ Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#254 LOSOVÁ ANETA Elimon bicykl team UL Naděje II
#614 MAŘÍK JAN UCC Veteráni I
#156 MAŘÍKOVÁ ANDĚLA UCC Naděje I
#53 MUNČÍNSKÁ ELENA Bobíci
#155 MUNČÍNSKÁ VANESA Naděje I
#208 MUNČINSKÝ DENIS Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje II
#308 MUNČINSKÝ TADEÁŠ Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
#406 MUSIL MAREK ELIMON Bicykl Team Ustí nad Labem Žáci I
#612 OBDRŽÁLEK FILIP Claim system sport team Veteráni II
#310 OBDRŽÁLEK MATĚJ ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#252 OBDRŽÁLKOVÁ ADÉLA ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje II
#151 OČENÁŠKOVÁ EVA Elimon bicykl team UL Naděje I
#104 OLŠÁK MIKULÁŠ BMX LITOMĚŘICE Naděje I
#312 ORSZÁG JÁCHYM AKTIVIT BIKE TEAM N.BOR Naděje III
#213 PARTÍK ŚIMON Teplice Naděje II
#611 PONDĚLÍKOVÁ VERONIKA Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#311 PŘENOSIL ADAM TJ Stadion Louny Naděje III
#502 RANŠ JAKUB UCC Žáci II
#1 RANŠ MAREK Odrážedla
#3 RUSŇÁK PAVEL VELO Akademie Kladno Bobíci
#356 RUSŇÁKOVÁ KAMILA VELO Akademie Kladno Naděje III
#357 RUSŇÁKOVÁ LUCIE Velo Akademie Kladno Naděje III
#606 RŮŽIČKA ZBYNĚK Rohozec Amulet team Veteráni I
#306 ŘÍHA JÁCHYM Ústí nad Labem Naděje III
#107 SATRAPA TOMÁŠ Ústí nad Labem Naděje I
#153 SEDLÁČKOVÁ KRISTÝNA Elimon bicykl team UL Naděje I
#301 SOUČEK JAKUB Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#452 SOUKUPOVÁ LUCIE CK 1967 Česká Kamenice Žáci I
#602 ŠEDIVÁ EVELÍNA ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#302 ŠEDIVÝ ANTONÍN Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#101 ŠEDIVÝ ONDŘEJ Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#501 ŠELMECI VOJTĚCH Herby servis Žáci II
#551 ŠÍRLOVÁ ADÉLA ELIMON BICYKL TEAM UL Žáci II
#404 ŠLAMBOR MARTIN WPC SPORT TEAM Žáci I
#555 ŠLAMBOROVÁ LUCIE WPC SPORT TEAM Žáci II
#613 ŠTILIP ONDRA UCC Kadeti
#205 ŠUSTA JOSEF CK 1967 Česká Kamenice Naděje II
#255 VILKOVÁ OLIVIE Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#401 ZEMAN JAKUB Elimon bicykl team Ústí nad Labem Žáci I
#351 ZEMANOVÁ ROZÁLIE Elimon bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
#601 ZEMANOVÁ TEREZA CK 1967 Č.KAMENICE Kadeti
#603 ŽÁK JAKUB ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#604 ŽÁK MILOŠ Ústí nad Labem Veteráni III