Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC SEKTOROVÉ CENTRUM Ústí nad Labem

# Jméno Tým Kategorie
#554 AUSTOVÁ TEREZA Žáci II
#414 BACKA DANIEL Žáci I
#418 BERKA ŠIMON Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#638 BODÓ LADISLAV Ramala Rakovník Veteráni III
#419 BOJORG JOHAN DRESDEN SC 1898 E.V Žáci II
#1 BRADA JAN Bobíci
#303 BRADA JIŘÍ Elimon Bicykl team Usti nad Labem Naděje III
#402 CICHÁK MIKULÁŠ Cycology North Bike Club Žáci I
#351 CICHÁKOVÁ ANNA MAGDALÉNA CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB Naděje III
#204 ČERNÝ MAREK ELIMON BICYKL TEAM ÚSTÍ NAD LABEM Naděje II
#103 Dajč Michael Cycology North Bike Club Naděje I
#451 DAJČOVÁ AMÁLIE Cycology North Bike Club Žáci I
#109 DOLEŽAL DOMINIK Naděje I
#309 DOLEŽAL RADOVAN Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
# Dr. Rübling Uwe Dresdner SC 1898 e.V. Veteráni III
#301 DULANSKÝ FILIP Herby servis Naděje III
#313 DURING KARL DSC DRDESDEN Naděje III
#605 FATKA MAREK Team CykloTrener Varnsdorf Veteráni I
#613 FOLTÝN JAKUB KL SPORT MOST Junioři
#307 Frolík Václav Velo Akademie Kladno Naděje III
#455 Frolíková Michaela Velo Akademie Kladno Žáci I
#412 Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team Žáci I
#633 Havelka Štěpán Adastra Cycling Team Junioři
# HETTO ALEX Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#413 Hloušek Miroslav velo akademie Kladno Žáci I
#108 HOĎÁK JÁCHYM VELO AKADEMIE KLADNO Naděje I
#308 Hoďák Štěpán Velo Akademie Naděje III
#2 HOLÁ ANNA Odrážedla
#203 HOLÝ ONDŘEJ USTÍ NAD LABEM Naděje II
#420 HORA VÁCLAV Elimon bicykl team UL Žáci I
#626 Horáček Jakub Ústecké Centrum Cyklistiky Junioři
#453 HORKÁ KAROLÍNA CK 1967 Č.KAMENICE Žáci I
#2 HURÁK DOMINIK Hury team Bobíci
# Hurák Štěpán Team Cyklo Trener Naděje II
#306 Hurák Štěpán Team Cyklo Trener Naděje III
#621 Chýle Filip Ústecké Centrum Cyklistiky Junioři
#310 JEŘÁBEK ANTONÍN Elimon bicykl team UL Naděje III
#254 JEŘÁBKOVÁ BOHDANA Elimon bicykl team UL Naděje II
#501 JÍLEK DAVID Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Žáci II
#202 Jirka Jan Velo akademie kladno Naděje II
#302 Jirka Jaroslav Velo akademie kladno Naděje III
# Johan Bojara Dresdner SC 1898 e.V. Žáci I
#201 JURKA FRANTIŠEK Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#102 JURKA MARTIN ÚSTÍ NAD LABEM Naděje I
#312 Jurníček Jaroslav Elimon Bicykl Team Naděje III
# Kafka Vilém Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#104 KALAŠ MATYÁŠ Naděje I
#406 KALAŠ ŠTĚPÁN UCC Žáci I
#407 KOHOUT JINDŘICH VELO AKADEMIE KLADNO Žáci I
#618 KOUT MARTIN Muži
#624 Kovaříková Iva Ústecké Centrum Cyklistiky Kadeti
#502 Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club Žáci II
#608 KUNATH JENS DRESDEN SC 1898 E.V Veteráni III
#454 KUSSMANNOVÁ NELLY Ústecké centrum cyklistiky Žáci I
# Lank Lukáš Naděje II
#551 LÁNOVÁ KAROLÍNA Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
# Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team Odrážedla
#456 Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team Žáci I
# Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team Naděje III
#251 LHOTSKÁ GINNY CCC cycling club Chomutov Naděje II
#356 LHOTSKÁ HERMIONA CCC Cycling Club Chomutov Naděje III
#627 LINET PAVEL Sport areál Klíny Veteráni II
#619 LISAČENKO BOHDAN Team CykloTrenér Varnsdorf Muži
# Litresits Ondřej Veteráni I
#311 LORENC MATĚJ Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#107 LOS LUKÁŠ UL Naděje I
#357 LOSOVÁ ANETA Elimon bicykl team UL Naděje III
#629 MAŘÍK JAN UCC Veteráni I
#253 MAŘÍKOVÁ ANDĚLA UCC Naděje II
#628 MAŘÍKOVÁ BARBORA UCC Ženy
#404 MERLE ŠIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
# Monti Alberto Carlo Ústecké Centrum Cyklistiky Junioři
#635 MUREN PETYRA DĚČÍN Veteráni III
#417 MUSIL MAREK ELIMON Bicykl Team Ustí nad Labem Žáci I
#606 NOVOTA JAN Team CykloTrener Varnsdorf Veteráni II
#6 NOVOTA JINDŘICH Team CykloTrener Varnsdorf Odrážedla
#611 OBDRŽÁLEK FILIP Claim system sport team Veteráni II
#359 OBDRŽÁLKOVÁ ADÉLA ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje III
#408 Oestreich Nick Dresdner SC 1898 e.V. Žáci I
#5 PAFKOVÁ LEONTÝNA TEPLICE Odrážedla
# Peterka Marek Triade Decin Veteráni III
#607 PLESCHINGER MARTIN Team CykloTrener Varnsdorf Veteráni III
#506 Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav Žáci II
#617 PODRAZIL TOMÁŠ TJ SOKOL HOLE VRCHY Veteráni I
#636 POLCAR TOMÁŠ RAMALA RAKOVNÍK Veteráni II
#634 POŘÁDEK PATRIK HC Biolit Veteráni I
#205 PRÁGL VÍTEK Kross Bikeranch Team Junior Naděje II
#403 PŘENOSIL ADAM TJ Stadion Louny Žáci I
#602 PŘENOSIL MAREK TJ Stadion Louny Kadeti
#604 RANŠ JAKUB UCC Kadeti
#3 RANŠ MAREK Odrážedla
#609 RUBLINK UWE DRESDEN SC 1898 E.V Veteráni IV
#105 RUSŇÁK PAVEL VELO Akademie Kladno Naděje I
#452 RUSŇÁKOVÁ KAMILA VELO Akademie Kladno Žáci I
#353 RUSŇÁKOVÁ LUCIE Velo Akademie Kladno Naděje III
#610 RŮŽIČKA ZBYNĚK Rohozec Amulet team Veteráni I
# Rygl Tomáš Elimon Bicykl Team Veteráni II
#304 ŘÍHA JÁCHYM Ústí nad Labem Naděje III
#106 ŘÍHA VOJTĚCH ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#252 SEDLÁČKOVÁ KRISTÝNA Elimon bicykl team UL Naděje II
#632 Sedlecký Adam Adastra Cycling Team Junioři
#410 SOUČEK JAKUB Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
# Spejchal Tomáš Nový Bor Odrážedla
# Spejchal Tomáš Nový Bor Veteráni I
#623 STEHLÍKOVÁ MARTINA UCC Ženy
#625 STEHLÍKOVÁ TEREZA UCC Kadeti
#612 ŠEDIVÁ EVELÍNA ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#401 ŠEDIVÝ ANTONÍN Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#101 Šedivý Ondřej Elimon Bicykl Team UL Naděje I
#601 ŠELMECI VOJTĚCH Herby servis Kadeti
#553 ŠÍRLOVÁ ADÉLA ELIMON BICYKL TEAM UL Žáci II
#409 ŠLAMBOR MARTIN WPC SPORT TEAM Žáci I
#603 ŠLAMBOROVÁ LUCIE WPC SPORT TEAM Kadeti
#614 ŠPAČEK JAKUB Mira Racing Muži
#620 ŠTEFAN ONDŘEJ Vandsdorfr Muži
#622 ŠTILIP ONDRA UCC Kadeti
#305 ŠUSTA JOSEF CK 1967 Česká Kamenice Naděje III
#508 Theo Tschirnhorsky Dresdner SC 1898 e.V. Žáci II
#4 TOPFER JAN WEBSPORT FAVORIT BÍLINA Odrážedla
#110 TÖPFER ONDŘEJ VELOXSPORT FAVORIT B, Naděje I
#1 TOUŠKA JAKUB Odrážedla
# TOUŠKA JAKUB Bobíci
#415 Trousil Jakub TJ Stadion Louny Žáci I
# Tuček Dominik Cycology North Bike Club Naděje III
# Tuček Šimon Cycology North Bike Club Naděje II
#637 Urbanová Martina Ramala Rakovník Ženy
#505 VILK VIKTOR UCC Žáci II
#355 VILKOVÁ OLIVIE Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
# VOJÍŘ JAROSLAV Sweep-Cyklopoint team Muži
#411 Volf Albert VELO Akademie Kladno Žáci I
#507 Volf Martin VELO Akademi Kladno Žáci II
#352 VÝDOVÁ SOFIE SLANÝ Naděje III
#552 VÝDOVÁ THEA Slaný Žáci II
#630 ZAHÁLKA ŠTĚPÁN CK SLAVOJ TEREZÍN Kadeti
#405 ZAZVONIL JÁCHYM Velo Akademie Kladno Žáci I
#503 ZAZVONIL ŠTĚPÁN Velo Akademie Kladno Žáci II
#504 ZEMAN JAKUB Elimon bicykl team Ústí nad Labem Žáci II
#354 ZEMANOVÁ ROZÁLIE Elimon bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
#615 ŽÁK JAKUB ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#616 ŽÁK MILOŠ Ústí nad Labem Veteráni III