Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC STŘÍŽÁK - Ústí nad Labem

Kategorie:
Pohlaví:
 Můž  Žena

* Odesláním přihlášky souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Seznam přihlášených

# Jméno Tým Kategorie
#554 AUSTOVÁ TEREZA Žáci II
# BACKA DANIEL Žáci I
#513 Bečka Vojtěch BMX Bílina Žáci II
#153 Blažková Kristýna VELO AKADEMIE KLADNO Naděje I
#905 BODÓ LADISLAV Ramala Rakovník Veteráni III
#410 Bondy Štěpán Cycology North Bike club Žáci I
#310 Brada Jiri Elimon Bicykl team Usti nad Labem Naděje III
#411 Butala Jiří Velo Akademie Kladno Žáci I
#208 Butala Lukáš Velo Akademie Kladno Naděje II
#409 CICHÁK MIKULÁŠ Cycology North Bike Club Žáci I
#352 CICHÁKOVÁ ANNA MAGDALÉNA CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB Naděje III
#512 Cimrman Jára Veloakademie Kladno Žáci II
#256 Čapková Julie TJ Sokol Vysoká u Mělníka Naděje II
#101 Dajč Michael Cycology North Bike Club Naděje I
#451 DAJČOVÁ AMÁLIE Cycology North Bike Club Žáci I
#414 DUCHEK VIKTOR TJ STADION LOUNY Žáci I
#305 Dulanský Filip Herby servis Naděje III
#416 Eibner Marek Velo Akademie Kladno Žáci I
#5 EIBNER RADEK . Odrážedla
#209 FILIP PAVEL . Naděje II
#704 Frank Petr Říčany Veteráni I
#302 Frolík Václav Velo Akademie Kladno Naděje III
#455 Frolíková Michaela Velo Akademie Kladno Žáci I
# Hampl Ondřej UCC Muži
# Havlíček Adam Kovo Praha Žáci I
#207 HETTO ALEX Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#904 Homolka Dalibor Bohemie Nový Bor Veteráni IV
#456 Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice Žáci I
#703 Hořák Radek UNLIMITED KM TRADING CZ Muži
#1 Hurák Dominik . Bobíci
#307 Hurák Štěpán Team Cyklo Trener Naděje III
#610 Chýle Filip Ústecké Centrum Cyklistiky Junioři
#309 Jeřábek Antonín ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje III
#254 Jeřábková Bohdana . Naděje II
#311 Ježek Jan Elimon Naděje III
#506 Jílek David Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Žáci II
#108 Jíra Jan Radejčín Naděje I
#203 Jirka Jan Velo akademie kladno Naděje II
#303 Jirka Jaroslav Velo akademie kladno Naděje III
#1 JÍROVÁ ALENA Radejčín Odrážedla
#202 Jurka František ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#104 Jurka Martin ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#103 Kalaš Matyáš Naděje I
#403 Kalaš Štěpán Ústecké Centrum Cyklistiky Žáci I
#402 Kohout Jindřich Velo Akademie Kladno Žáci I
# Kondrová Amálie Meziboří Naděje I
# Kondrová Amílie Meziboří Naděje I
#359 KOTRBOVÁ JŮLIE Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
#707 KOUT MARTIN Muži
#609 Kovaříková Iva Ústecké Centrum Cyklistiky Kadeti
#903 KROUPA JOSEF NORTHCO/RETOS-ROTOS Veteráni III
#510 Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club Žáci II
#901 Kunath Jens Dresdner SC 1898 e.V. Veteráni III
#452 Kussmannová Nelly Ústecké centrum cyklistiky Žáci I
#551 Lánová Karolína Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#453 Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team Žáci I
#358 Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team Naděje III
#804 Linet Pavel Sport areál Klíny Veteráni II
#109 Los Lukáš Naděje I
# Los Ondřej Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Žáci I
# Losová Aneta Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
#710 Mařík Jan Ústecké Centrum Cyklistiky Veteráni I
# Mašková Eliška Velo Akademie Kladno Žáci II
# MERLE JAKUB Kilpi KOME KLUB Veteráni I
#110 Mihula Lukáš Velo akademie kladno Naděje I
#709 Mileret Milan CYKLOLIVE Muži
#152 Munčinská Vanesa Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje I
#415 Musil Marek ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#802 OBDRŽÁLEK FILIP Claim system sport team Veteráni II
#412 Obdržálek Matěj ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#356 Obdržálková Adéla ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#354 Očenášková Ema Elimon bicykl team UL Naděje III
# Očenášková Eva Elimon bicykl team UL Naděje II
#805 OPLT LIBOR OPLT CYCLING Veteráni II
#4 PAVKOVÁ LEONTÝNA . Odrážedla
#711 podrazil tomas tj sokol hole vrchy Veteráni I
#806 POLCAR TOMÁŠ RAMALA RAKOVNÍK Veteráni II
#712 POŘÁDEK PATRIK HC Biolit Veteráni I
#702 Procházka Lukáš Jaroslav Kulhavý Cycling Team Muži
#404 Přenosil Adam TJ Stadion Louny Žáci I
#603 PŘENOSIL MAREK TJ Stadion Louny Kadeti
#2 RANŠ MAREK Odrážedla
#107 Rusňák Pavel VELO Akademie Kladno Naděje I
#454 Rusňáková Kamila VELO Akademie Kladno Žáci I
#351 Rusňáková Lucie VELO Akademie Kladno Naděje III
#701 Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Veteráni I
#304 Říha Jáchym ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#252 Sedláčková Kristýna Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#308 Semerád Marek Cyklostar Head Pirreli Naděje III
#258 Semerádová Emma Bike Puzzle Team Naděje II
#803 SCHWARZ HERBERT HERBY SERVIS Veteráni II
#206 Skokan Kája ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#408 Souček Jakub Ústecké centrum cyklistiky Žáci I
#555 Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice Žáci II
# Stehlíková Tereza Ústecké Centrum Cyklistiky Kadeti
# Svoboda Tomáš Naděje II
# Svobodová Kateřina Naděje I
# Svobodová Kristína Naděje II
#607 Šedivá Evelína Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Kadeti
#406 Šedivý Antonín Elimon Bicykl Team UL Žáci I
#105 Šedivý Ondřej Elimon Bicykl Team UL Naděje I
#604 Šejstal Ondra Sportraces cycling team Junioři
#601 ŠELMECI VOJTĚCH Herby servis Kadeti
#552 Šírlová Adéla Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#413 Šlambor Martin WPC Sport team Žáci I
# Šlamborová Lucie WPC Sport team Kadeti
# Štefan Jiří DEUS Automation Muži
#708 ŠTEFAN ONDŘEJ Vandsdorfr Muži
#608 ŠTILIP ONDŘEJ UCC Kadeti
#306 Šusta Josef . Naděje III
#257 Tichá Tereza Cycology North Bike Club Naděje II
#3 TÖPFER JAN Odrážedla
#111 Topfer Ondřej Velosport Favorit Bílina Naděje I
#611 Urbanová Martina Ramala Rakovník Ženy
#151 Váchová Gabriela UL Naděje I
#2 Vaněk Martin CykloTrener Bobíci
# Vaněk Pravoslav Dubí Veteráni IV
#503 Vilk Viktor Ústecké Centrum Cyklistiky Žáci II
#353 VILKOVÁ OLIVIE Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#705 VOJÍŘ JAROSLAV Sweep-Cyklopoint team Muži
#511 Volf Martin VELO Akademi Kladno Žáci II
#355 Výdová Sophia Slaný Naděje III
#553 Výdová Thea Slaný Žáci II
#606 Zahálka Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN Kadeti
#801 ZAZVONIL ALEŠ Velo Akademie Kladno Veteráni II
#407 ZAZVONIL JÁCHYM Velo Akademie Kladno Žáci I
#501 ZAZVONIL ŠTĚPÁN Velo Akademie Kladno Žáci II
# Zelenák Dušan Zelenák Glassman tt Teplice Veteráni IV
#509 Zeman Jakub ELIMON BICYKL TEAM UL Žáci II
#357 Zemanová Rozálie Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
# Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice Kadeti
#605 Žák Jakub ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#902 Žák Miloš ELIMON BICYKL TEAM UL Veteráni III