Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC STŘÍŽÁK - OBRÁCENĚ + ŠTAFETY

Kategorie:
Pohlaví:
 Můž  Žena

* Odesláním přihlášky souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Seznam přihlášených

# Jméno Tým Kategorie
#206 Ackermann Ondřej Cycology North Bike Club Naděje II
#53 Ackermannová Erika Bobíci
# BINDER DIEGO EBM Kadeti
#205 Blaschke Jan Elimon bicykl team UL Naděje II
#152 Blaschkeová Josefína Slovan Košťany Naděje I
#509 BODÓ LADISLAV Ramala Rakovník Veteráni III
#309 BRADA JIŘÍ Elimon Bicykl team Usti nad Labem Naděje III
#404 Cichak Mikulas Cycology North Bike Club Žáci I
#104 Dajč Michael Cycology North Bike Club Naděje I
#451 DAJČOVÁ AMÁLIE Cycology North Bike Club Žáci I
#304 DULANSKÝ FILIP Herby servis Naděje III
#301 Frolík Václav Velo Akademie Kladno Naděje III
#454 Frolíková Michaela Velo Akademie Kladno Žáci I
#702 Hampl Ondřej UCC Muži
#210 HETTO ALEX Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#413 Hloušek Miroslav velo akademie Kladno Žáci I
#409 HORA VÁCLAV Elimon bicykl team UL Žáci I
#106 HURÁK DOMINIK Hury team Naděje I
#303 Hurák Štěpán Team Cyklo Trener Naděje III
#505 Janů Tomáš Bike puzzle team Žáci II
#506 Jens Kunath Dresdner SC 1898 e.V. Veteráni III
# Jens Kunath Dresdner SC 1898 e.V. Veteráni III
#308 JEŘÁBEK ANTONÍN Elimon bicykl team UL Naděje III
#257 JEŘÁBKOVÁ BOHDANA Elimon bicykl team UL Naděje II
#502 JÍLEK DAVID Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Žáci II
#107 Jíra Josef Naděje I
# Jíra Ondřej Bobíci
#202 Jirka Jan Velo akademie kladno Naděje II
#302 Jirka Jaroslav Velo akademie kladno Naděje III
#201 Jurka František ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#101 Jurka Martin ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#108 KALAŠ MATYÁŠ Naděje I
#401 KALAŠ ŠTĚPÁN UCC Žáci I
#207 Kufal Jan UL Naděje II
#452 KUSSMANNOVÁ NELLY Ústecké centrum cyklistiky Žáci I
#455 Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team Žáci I
#358 Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team Naděje III
#254 Lhotská Ginny CCC Cycling Club Chomutov Naděje II
#355 Lhotská Hermiona CCC Cycling Club Chomutov Naděje III
# LHOTSKÁ GINNY CCC cycling club Chomutov Naděje II
#602 LINET PAVEL Sport areál Klíny Veteráni II
#305 Lodr Oliver AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Naděje III
#105 LOS LUKÁŠ UL Naděje I
#353 LOSOVÁ ANETA Elimon bicykl team UL Naděje III
#3 Mařík Mikuláš UCC Odrážedla
#253 MAŘÍKOVÁ ANDĚLA UCC Naděje II
#410 Merle Šimon ELIMON BICYKL TEAM ÚSTÍ NAD LABEM Žáci I
#52 MUNČÍNSKÁ ELENA Bobíci
#151 MUNČÍNSKÁ VANESA Naděje I
#306 MUNČINSKÝ DENIS Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
#406 MUNČINSKÝ TADEÁŠ Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Žáci I
#408 MUSIL MAREK ELIMON Bicykl Team Ustí nad Labem Žáci I
#601 OBDRŽÁLEK FILIP Claim system sport team Veteráni II
#405 OBDRŽÁLEK MATĚJ ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
# OBDRŽÁLKOVÁ ADÉLA ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje III
#357 OČENÁŠKOVÁ EMA Elimon bicykl team UL Naděje III
#256 OČENÁŠKOVÁ EVA Elimon bicykl team UL Naděje II
#603 POLCAR TOMÁŠ RAMALA RAKOVNÍK Veteráni II
#402 PŘENOSIL ADAM TJ Stadion Louny Žáci I
#103 RUSŇÁK PAVEL VELO Akademie Kladno Naděje I
#453 RUSŇÁKOVÁ KAMILA VELO Akademie Kladno Žáci I
#351 RUSŇÁKOVÁ LUCIE Velo Akademie Kladno Naděje III
#208 Rycka Matěj VELO Akademie Kladno Naděje II
#310 Říha Jáchym BICYKL Team Ústí nad Labem Naděje III
#2 Sedláček Kryštof ELIMON BICYKL TEAM UL Odrážedla
#251 Sedláčková Kristýna Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
# SEDLÁČKOVÁ KRISTÝNA Elimon bicykl team UL Naděje II
#209 Skokan Kája ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#407 Souček Jakub Ústecké centrum cyklistiky Žáci I
#554 SOUKUPOVÁ LUCIE CK 1967 Česká Kamenice Žáci II
#501 Šedivá Evelína Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Kadeti
#403 ŠEDIVÝ ANTONÍN Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#102 ŠEDIVÝ ONDŘEJ Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#502 ŠELMECI VOJTĚCH Herby servis Kadeti
#703 ŠTEFAN ONDŘEJ Vandsdorfr Muži
#307 ŠUSTA JOSEF CK 1967 Česká Kamenice Naděje III
#508 Urbanová Martina Ramala Rakovník Ženy
#507 Uwe Rübling Dresdner SC 1898.eV. Veteráni IV
#51 Vaněk Martin CykloTrener Bobíci
# Vaněk Martin Cyklotrenér Lom Bobíci
#501 VILK VIKTOR UCC Žáci II
#352 VILKOVÁ OLIVIE Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#701 VOJÍŘ JAROSLAV Sweep-Cyklopoint team Muži
#555 VÝDOVÁ THEA Slaný Žáci II
# Wellen Mail Kadeti
#504 ZEMAN JAKUB Elimon bicykl team Ústí nad Labem Žáci II
#356 ZEMANOVÁ ROZÁLIE Elimon bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
#1 Zima Marek HERBY SERVIS Odrážedla
#204 Zima Matouš HERBY SERVIS Naděje II
#154 Zimová Markéta HERBY SERVIS Naděje I
#503 ŽÁK JAKUB ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#505 ŽÁK MILOŠ Ústí nad Labem Veteráni III