Ústí nad Labem - Střižák
MTB Cup

XC STŘÍŽÁK - Ústí nad Labem

Kategorie:
Pohlaví:
 Můž  Žena

* Odesláním přihlášky souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Seznam přihlášených

# Jméno Tým Kategorie
#554 AUSTOVÁ TEREZA Žáci II
# Bereš Jan Lovosice Junioři
#206 Blaschke Jan Elimon bicykl team UL Naděje II
#309 Brada Jiri Elimon Bicykl team Usti nad Labem Naděje III
#506 Břenek Hynek Chalupa 47 Hřensko Žáci II
#556 Břenková Anděla Chalupa 47 Hřensko Žáci II
#507 Cimrman Jaroslav Velo Akademie Kladno Žáci II
#107 Červeň Matyáš Ústí nad Labem Naděje I
#106 Dajč Michael Cycology North Bike Club Naděje I
#451 DAJČOVÁ AMÁLIE Cycology North Bike Club Žáci I
#305 Dulanský Filip Herby servis Naděje III
#606 Frank Petr Říčany Veteráni I
#301 Frolík Václav Velo Akademie Kladno Naděje III
#455 Frolíková Michaela Velo Akademie Kladno Žáci I
#406 HORA VÁCLAV Elimon bicykl team UL Žáci I
#105 HURÁK DOMINIK Hury team Naděje I
#304 Hurák Štěpán Team Cyklo Trener Naděje III
#503 Jens Kunath Dresdner SC 1898 e.V. Veteráni III
#307 JEŘÁBEK ANTONÍN Elimon bicykl team UL Naděje III
#254 JEŘÁBKOVÁ BOHDANA Elimon bicykl team UL Naděje II
#503 Jílek David Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Žáci II
#202 Jirka Jan Velo akademie kladno Naděje II
#302 Jirka Jaroslav Velo akademie kladno Naděje III
#156 Josefína Blaschkeová LK Slovan Košťany Naděje I
#201 Jurka František ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II
#101 Jurka Martin ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#306 Jurníček Jaroslav Elimon Bicykl Team Naděje III
#401 Kalaš Štěpán Ústecké Centrum Cyklistiky Žáci I
# Košátko Miroslav 8Tteam Muži
#452 Kussmannová Nelly Ústecké centrum cyklistiky Žáci I
#551 LÁNOVÁ KAROLÍNA Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci II
#454 Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team Žáci I
#353 Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team Naděje III
#605 LINET PAVEL Sport areál Klíny Veteráni II
#602 MAŘÍK JAN UCC Veteráni I
#253 MAŘÍKOVÁ ANDĚLA UCC Naděje II
#412 Merle Šimon ELIMON BICYKL TEAM ÚSTÍ NAD LABEM Žáci I
#51 MUNČÍNSKÁ ELENA Bobíci
#152 MUNČÍNSKÁ VANESA Naděje I
#308 MUNČINSKÝ DENIS Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
#407 MUNČINSKÝ TADEÁŠ Elimon Bicykl team Ústí nad Labem Žáci I
#601 OBDRŽÁLEK FILIP Claim system sport team Veteráni II
#355 OBDRŽÁLKOVÁ ADÉLA ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje III
#357 OČENÁŠKOVÁ EMA Elimon bicykl team UL Naděje III
#255 OČENÁŠKOVÁ EVA Elimon bicykl team UL Naděje II
#603 POLCAR TOMÁŠ RAMALA RAKOVNÍK Veteráni II
#608 POŘÁDEK PATRIK HC Biolit Veteráni I
#403 PŘENOSIL ADAM TJ Stadion Louny Žáci I
#2 RANŠ MAREK Odrážedla
#104 Rusňák Pavel VELO Akademie Kladno Naděje I
#453 Rusňáková Kamila VELO Akademie Kladno Žáci I
#351 RUSŇÁKOVÁ LUCIE Velo Akademie Kladno Naděje III
#208 Rycka Matěj VELO Akademie Kladno Naděje II
#409 Rycka Štěpán Kladno Žáci I
#303 Říha Jáchym BICYKL Team Ústí nad Labem Naděje III
#251 SEDLÁČKOVÁ KRISTÝNA Elimon bicykl team UL Naděje II
#256 Seeman Jiří Chodeč Naděje III
#209 Seeman Martin Chodeč Naděje II
#205 Skokan Karel ELIMON BICYKL TEAM UL Naděje II
#411 Souček Jakub Ústecké centrum cyklistiky Žáci I
#555 SOUKUPOVÁ LUCIE CK 1967 Česká Kamenice Žáci II
#502 ŠEDIVÁ EVELÍNA ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#405 ŠEDIVÝ ANTONÍN Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci I
#102 ŠEDIVÝ ONDŘEJ Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I
#501 ŠELMECI VOJTĚCH Herby servis Kadeti
#552 ŠÍRLOVÁ ADÉLA ELIMON BICYKL TEAM UL Žáci II
#604 ŠPAČEK JAKUB Mira Racing Veteráni I
#701 ŠTEFAN ONDŘEJ Vandsdorfr Muži
# Toman Vladimír www.cerex.cz Veteráni I
#151 VÁCHOVÁ GABRIELA Ústí nad Labem Naděje I
#1 Vaněk Martin CykloTrener Bobíci
#507 Vaněk Pravoslav Dubí Veteráni IV
#108 Vaššik Matyáš Naděje I
#502 VILK VIKTOR UCC Žáci II
#354 VILKOVÁ OLIVIE Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje III
#504 Volf Martin VELO Akademi Kladno Žáci II
#553 VÝDOVÁ THEA Slaný Žáci II
#506 ZAHÁLKA ŠTĚPÁN CK SLAVOJ TEREZÍN Kadeti
#408 ZAZVONIL JÁCHYM Velo Akademie Kladno Žáci I
# ZAZVONIL ŠTĚPÁN Velo Akademie Kladno Žáci II
#505 ZEMAN JAKUB Elimon bicykl team Ústí nad Labem Žáci II
#356 ZEMANOVÁ ROZÁLIE Elimon bicykl team Ústí nad Labem Naděje III
#1 Zima Marek HERBY SERVIS Odrážedla
#207 Zima Matouš HERBY SERVIS Naděje II
#154 Zimová Markéta HERBY SERVIS Naděje I
#504 ŽÁK JAKUB ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Kadeti
#505 ŽÁK MILOŠ Ústí nad Labem Veteráni III